Apie angelų prigimtį. Ten, kur susitinka mokslo ir dvasios tyrinėjimo laukai

13,69 €
Loading
MATTHEW FOX – tarptautinį pripažinimą pelnęs teologas, episkopalinis kunigas, 34 metus buvęs dominikonų ordino vienuoliu. Paryžiaus katalikų institute apsigynė doktoratą iš dvasingumo istorijos ir teologijos, už kurį jam suteiktas mokslų daktaro laipsnis summa cum laude. M. Foxas yra parašęs 30 knygų, kurios išverstos į 48 kalbas ir pelnė daugybę apdovanojimų.
RUPERT SHELDRAKE – biologas, paskelbęs per 80 mokslinių straipsnių ir išleidęs 10 knygų. Labiausiai išgarsėjo savo morfinio rezonanso ir gyvos, besivystančios Visatos, turinčios įgimtą atmintį, teorijomis. Jo naujausiai knygai Science Set Free („Išlaisvintas mokslas“) Britų mokslo ir medicinos tinklas (British Scientific and Medical Network) suteikė Metų knygos vardą.
Daugelis žmonių tiki angelais, bet mažai kas galėtų apibūdinti šias paslaptingas būtybes. Knygoje teologas Matthew Foxas, turintis aiškią ateities viziją, ir garsus biologas Rupertas Sheldrake, moderniosios religinės minties ir naujų mokslinių teorijų pradininkas, nauju aspektu aptaria senąjį požiūrį į angelus. Vedliai į jų dialogą yra klasikinių religinių tekstų citatos ir visiškai naujas jų interpretavimas, grindžiamas šiuolaikiniais fizikos atradimais bei naująja kosmologija. Šioje minties kelionėje aiškėja, kad angelai yra kur kas galingesnės ir didingesnės būtybės, nei įsivaizdavome anksčiau.
The Independent apžvalgoje rašė: „R. Sheldrake ištraukė iš pusrūsio į dienos šviesą dešimt reikšmingiausių dogmų ir padarė didelę paslaugą mokslui, žmonijai ir visam pasauliui."
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786098105469
ISBN kodas 9786098105469
SKU 000000000002178608
Leidimo metai 2018-11-08
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 224
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba The Physics of Angels
Formatas 22,5x15x2
Leidykla Aukso pieva IĮ
Vertėjas Lilija Talmantienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą