Apie devyndarbius

5,38 €
Loading
Bradley Trevor Greive, daugelio perkamiausių knygų autorius, sukūręs šiuolaikine klasika tapusią Kai liūdesys tave aplanko, yra be galo mėgstamas daugiau kaip trisdešimt penkiose šalyse. Septynios ankstesnės jo knygos iškovojo daugybę apdovanojimų visame pasaulyje, jau parduota septyni milijonai jų egzempliorių.
Knygelė Apie devyndarbius primena, kiek daug žmonių, nepaisydami realių savo galimybių, verčiasi per galvas, norėdami vis daugiau nuveikti, daugiau turėti, daugiau pasiekti. Ironiška, pasak autoriaus, kad dažnai tokie žmonės lieka išvis be nieko. Pasitelkęs savo neprilygstamą švelnaus humoro, smagių gyvūnų fotografijų bei protingų įžvalgų derinį, rašytojas ragina mus turėti drąsos pasakyti: „Ne“, moko šį galingą žodį iš dviejų raidžių tarti linksmai, aiškiai ir per daug neįžeidžiant prašytojo. Atrodytų, kad atsisakymas – gana savanaudiškas poelgis, bet taip mes tausojame laiką bei jėgas savo tikriesiems tikslams ir didžiosioms svajonėms įgyvendinti, neišbarstome savęs niekams, todėl galime daugiau dėmesio skirti tiems, kam iš tiesų mūsų reikia.
 
Apie autorių:
 
Bradley Trevor Greive gimė laukinėje Tasmanijos saloje netoli Australijos krantų 1970-aisiais, bet didžiąją vaikystės dalį praleido Anglijoje, Honkonge ir Singapūre. Baigęs Australijos Karališkąjį ginkluotųjų pajėgų koledžą, jis kurį laiką buvo desantininkų būrio vadas, kol nusprendė mesti karinę tarnybą ir atsidėti kūrybai. Toks pokytis pasirodė buvęs vaisingas: daugybę apdovanojimų pelnę jo kūriniai nuolatos yra populiariausių pasaulio dovanojamų knygų sąrašuose. Rašytojas gyvena Sidnėjuje, Australijoje, drauge su gudruoliu savo triušiu Bifu.
 
 

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955240662
SKU 000000000001101669
ISBN kodas 9955240660
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2006-03-01
Puslapių skaičius 116
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba The Book for People Who Do Too Much
Formatas 15,5x15,5
Leidykla Alma littera
Vertėjas Lina Būgienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą