Apie tai kalbasi plaukai

20,49 €
Loading
Knyga pasakoja apie kasdienius klientų klausimus grožio salone, kuriems pateikiama visa gausybė naujausios informacijos. Supažindinama su populiariausiomis šiandienos plaukų procedūromis salone: plaukų tiesinimu, priauginimu, gydymu, struktūros atstatymu botoksu ar laminavimu. Skyrius, kaip suprasti, kokį plaukų džiovintuvą įsigyti būtent reikalingą jūsų plaukams ar, kaip išsirinkti plaukų tiesinimo žnyples iš didelės pasiūlos įrankių – leis lengvai apsispręsti kiekvienam. Platus spektras informacijos apie plaukų priežiūros bei formavimo priemones pagal skirtingas plaukų struktūros grupes. Pateikiama informacija apie kenksmingas kosmetinių priemonių sudėtines medžiagas ir apie ekologiškus produktus. Svarbus skyrius ir apie kliento pokalbį su kirpėju bei proginių šukuosenų pasiūla. 
   Intelektinę knygos dalį sudaro žymių žmonių mintys ir citatos bei garsių lietuvių autorių literatūrinės ištraukos, susijusios su plaukais. Pateikiama ir mokslinė plauko analizė bei sudėtis. Kaip plaukas auga, kas yra ph ir kodėl tai svarbu bei nuo ko priklauso mūsų plaukų spalva. Informuojama, kokius tyrimus galima atlikti iš plaukų ir kokios chirurginės plaukų priauginimo operacijos šiandieną atliekamos pasaulyje.
Širdžiai miela staigmena laukia ant knygos galinio viršelio – ten slypi trijų skyrelių vokas, kuris skirtas „Mylimų žmonių (ar augintinių) plaukų sruogoms saugoti“ . O galinio viršelio nugarėlė – pateikia plaukų spalvų paletę blondinėms, kurią prisidėjus prie veido, galima pasirinkti sau tinkantį atspalvį, kurio dažniausiai neįmanoma įvardinti žodžiais.  

   Knyga skirta tiek moterims, tiek vyrams:  nuo pat gimusio kūdikio palukų priežiūros iki paskutinės ištikimiausios jūsų sruogos... tokiu savo eilėraščiu autorė ir pradeda knygą... 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786099600901
ISBN kodas 9786099600901
SKU 000000000002176001
Leidimo metai 2018-03-23
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 272
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 28x21,5x2
Leidykla Asociacija kultūros ornamentai

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą