- 30%
- 30%

Apsaugokime žemę. Didieji aplinkosaugos...

Ypatinga kaina 3,30 €
Įprasta kaina 4,71 €
Loading

Ar galite atsakyti vaikams į šiuos sudėtingus, bet itin svarbius klausimus. Kas kelia grėsmę mūsų žemei? Kaip matuojamas planetos atšilimas? Kodėl ledo lytys sūrios, o ledkalniai – ne? Ar daugiau katastrofų nutinka dabar ar anksčiau? Kur gaminama elektra? Ar mes valgome daugiau mėsos nei mūsų protėviai? Kas yra GMO?

Šiandien rūpintis aplinka jau ne mados reikalas, o būtinybė. Šios knygos tikslas – suteikti mažiesiems skaitytojams ir jų tėvams keletą paprasčiausių orientyrų, kad jie suprastų svarbiausias temas, susijusias su aplinka ir jos tikslais: tai Žemė ir ekologija, gyvūnų rūšys, gamtos katastrofų prevencija ir kontrolė, iškastinis kuras, atominė ir atsinaujinančios energijos, žemdirbystė ir vandens ūkis, tarša ir atliekų tvarkymas.

Jei šiandien suteiksime vaikams naudingų žinių, kad jie suprastų, kas grasina mūsų planetos gerovei, tai ryt jie pasinaudos tomis žiniomis ir aktyviai rūpinsis gamtos apsauga.

Knygos privalumas – sudėtinga tema labai patraukliai pateikta vaikams. Gyvas ir lengvai suprantamas tekstas, kur autorius supažindina skaitytoją su sudėtingiausiomis temomis. Nuolat pasikartojančios rubrikos (vaikiškas klausimas, informacija skaičiais, svarbiausios datos ir kt.) pateikia informaciją glaustai, o iš arčiau – išplėtoja kurį nors vieną siužeto aspektą. Aiškiai sumaketuota medžiaga ir iliustracijų įvairovė (kompiuterinė grafika, realistinės iliustracijos, humoristiniai piešinukai, fotografijos). Ši knyga gali būti naudojama kaip pagalbinė mokymo priemonė per pasaulio pažinimo ir geografijos pamokas. Viršelio atvarte rasite ekologijos žodynėlį: beveik šimtą žodžių, susijusių su aplinka; juos lengva rasti neverčiant knygos puslapių. Skirta vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams nuo 10 metų.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955231790
ISBN kodas 9955231790
SKU 000000000002116902
Leidimo metai 2008-01-01
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 120
Spalvingumas Spalvotas
Pav. originalo kalba Proteger la Terre. Les grands enjeux de lenvironnement.
Formatas 21,2x27,2x1
Leidykla Baltų lankų leidyba, UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą