Apžavai

6,29 €
Loading

„Puikus debiutas; mitologijos perteikimo išradingumas gali varžytis su stulbinamu pasakojimo grožiu“. – Stephanie Meyer Saulėlydžio sagos autorė

Bestselerių Sparnai ir Kerai tęsinys

New York Times bestseleris Nr. 1

Tai nepaprasta magijos ir intrigų, romantikos ir pavojų kupina istorija, kuri pakeis viską, ką lig šiol žinojote apie fėjas.

– Ne, – tyliai atsiliepė Tamenis. – Esu čia ne tam, kad pasakyčiau tau kažką tokio. Nesu sargybinis, neketinu medžioti, paprasčiausiai laikysiuosi prie tavęs. Tu gyvensi savo gyvenimą, viską darysi, kaip ir anksčiau, o aš pasirūpinsiu, kad būtumei saugi, – paaiškino jis, žengdamas arčiau, kad nubrauktų plaukų sruogą nuo veido. – Apsaugosiu, arba mirsiu.

 

Apžavai yra trečioji knyga iš Sparnų serijos, kuri jauną rašytoją pastatė į vieną gretą su S. Meyer ir J. K. Rowling. Nuostabaus fėjų pasaulio pakerėti skaitytojai tvirtina, kad Aprilynne Pike tobulėja su kiekviena knyga ir nekantriai laukia ketvirtosios dalies.

Žmonių užauginta fėja Lorelė nematė Tamenio nuo praeitų metų, kai pati paprašė jį išvykti. Nors širdį vis dar gelia prisiminus gundančių žalių akių fėjų sargybinį, ji tiki, jog pasirinko teisingai likdama su Deividu. Gyvenimas baigiamojoje klasėje srūva kaip rami upė, tačiau ta ramybė – prieš audrą. Vieną dieną  klasėje pasirodo naujokai iš mokinių mainų programos. Negana to, kad jie abu žaliomis fėjų akimis, bet atkeliauja su savo paslaptimis ir kelia nepaaiškinamą nerimą Lorelei. Jeigu jai ir Avalonui iš tiesų iškilo grėsmė, ar jie bus Lorelės pusėje? Jeigu ir taip, ar jos pusė liks nugalėtoja?

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094032639
ISBN kodas 9786094032639
SKU 000000000002141029
Leidimo metai 2011-08-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 512
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Illusions
Formatas 21,9x15x4,2
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą