Ar verslas gali išgelbėti žemę? Naujas kelias tvarumo link

10,59 €
Loading
Niekam ne paslaptis, jog klimato kaita ir kitos ekologinės problemos šiuo metu kelia  milžinišką grėsmę ne tik mūsų, bet ir visos planetos išlikimui. Tad šios knygos pavadinimas „Ar verslas gali išgelbėti Žemę?“ skamba itin provokuojančiai ir netgi prieštaringai. Pirmiausia todėl, kad būtent verslai dažnai daro itin neigiamą poveikį mūsų aplinkai, pradedant miškų kirtimu, atmosferos tarša, gamybos atliekų kaupimu ir t. t. Tačiau knygos autoriai įsitikinę – būtent verslo atstovams tenka svarbiausias vaidmuo gelbstint mūsų planetą, ir tą savo įsitikinimą jie pagrindžia svariais įrodymais.

Remdamiesi naujausių tyrimų duomenimis ir konkrečiais pavyzdžiais, autoriai parodo, kad visi mes esame nepaprastai susiję ir kad tik glaudus mūsų visų bendradarbiavimas gali paskatinti išties svarius pokyčius sprendžiant ekologijos, taigi, ir mūsų civilizacijos, problemas. Anot autorių, „mums reikia ne laipsniškų pokyčių, o revoliucinių naujovių – naujų produktų, paslaugų, verslo modelių ir gamybos procesų, kurie sukurtų vertę žmonėms ir mažiau kenktų aplinkai“. 

Tad ši knyga bus neabejotinai įdomi ne tik verslininkams, bet ir naujovių mėgėjams ar jų kūrėjams, investuotojams, gamtosaugos aktyvistams ir vartotojams – visiems, kurie nėra abejingi tam, kokią Žemę paliksime ateities kartoms. Autorių žodžiais tariant, „ant kortos tiesiog negali būti pastatyta daugiau“. 
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094373909
ISBN kodas 9786094373909
SKU 000000000002183664
Leidimo metai 2020-04-21
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 232
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Can Business Save the Earth? Innovating Our Way to Sustainability
Formatas 22x15x2,4
Leidykla Eugrimas UAB
Vertėjas Dalia Janušaitienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą