Jūsų krepšelis 0

Aš ir jis. Tikra katastrofa (el. knyga) - Jamie McGuire

Elektroninė knyga Knyga dalyvauja akcijoje

Aš ir jis. Tikra katastrofa (el. knyga)

Jamie McGuire

Kaina: 8,09

Kuriame knygyne yra?

Leidykla: Alma littera
ISBN: 9786090109731
Leidimo metai: 2013

„Ko gero, šią knygą reikėtų leisti su įspėjamuoju prierašu. Skaitytojams patariu neatsitraukti nuo jos tol, kol neperskaitys iki galo, nes tik tada bus pasiektas tikslas. Prižadu! Oficialiai „knygų informatoriai“ rekomenduoja šią knygą kaip PRIVALOMĄJĄ LEKTŪRĄ.“

Bookwhisperer

Ebė Abernati – puiki mergina. Negeria, nesikeikia, jos spintoje gyvas velnias neblogų megztukų. Mergina mano pakankamai toli pabėgusi nuo savo juodos praeities, tačiau atvykus į koledžą su geriausia vaikystės drauge netrukus jai kelią į naujo gyvenimo pradžią pastoja didžiausias universiteto mergišius.

Trevisas Medoksas – laibas, skustagalvis ir tatuiruotas – kaip tik toks vaikinas, nuo kokių Ebė stengiasi – ir trokšta – pabėgti. Vakarais jis mušasi už pinigus kovos ringe, o dienomis puikuodamasis vaikšto po universitetą kaip geidžiamiausias merginų numylėtinis. Nustebintas, kad Ebė nepasiduoda jo kerams, Trevisas prisivilioja ją apgaulingomis lažybomis. Jeigu praloš jis – turės visą mėnesį susilaikyti nuo sekso, o jeigu Ebė – ji turės lygiai mėnesį gyventi jo bute. Šiaip ar taip, Trevisas dar nenutuokia radęs sau lygiavertę varžovę.

Knyga „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ pagal populiarumą lyginama su trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“. Kaip ir pastaroji, ji pirmiausia pasirodė internetinėje skaitykloje, bet veikiai tapo tokia populiari, kad netrukus ją išleido viena didžiųjų leidyklų . Dėl „Aš ir jis. Tikra katastrofa“ knygos ekranizacijos varžosi ne viena kino kompanija, o skaitytojai nepaliauja žerti geriausių atsiliepimų.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė