Jūsų krepšelis 0

Aš žinau paslaptį - Tess Gerritsen

Aš žinau paslaptį

I Know a Secret Tess Gerritsen

Kaina: 12,59

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Bronislovas Bružas
336 p., kietas virš.
22x15x2,9 cm
Leidykla: Jotema, 2017
ISBN 9789955137078
Prekės kodas 9789955137078

Skirtingose vietovėse rastas ir iš pažiūros nieko bendra neturinčias dvi žudiko aukas sieja kai kas daugiau, nei incidentus tiriančios Bostono policijos departamento detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medicinos ekspertė Mora Ailz. Abiem atvejais kūnai šiurpiai išniekinti, bet mirties priežastis neaiški. 

Netrukus tyrimas pakrypsta link slapukiškos jaunos moters, išgyvenusios siaubingą tvirkinimo skandalą. Žibalo į ugnį įpila ir kuriamas nepriklausomas siaubo filmas, galbūt susijęs su tikrove. Vos tik Ricoli ir Ailz įtiki prirėmusios šėtonišką grobuonį prie sienos, naujų mįslių pateikia seniai palaidota praeitis.

Tess Gerritsen

Amerikietė, rašytoja, tarptautinių bestselerių „Numirti dar kartą“, „Mefisto klubas“, „Kaulų sodas“ autorė. Ilgus metus dirbusi gydytoja, rašytojos karjerą Tess Gerritsen pradėjo netikėtai – išėjusi motinystės atostogų. Pirmoji jos knyga, pasiekusi skaitytojus, buvo romantinis trileris „Skambutis po vidurnakčio“, o vėliau buvo išspausdintos dar aštuonios to paties žanro knygos. Pirmasis Tess Gerritsen medicininis trileris „Donoras“ taip pat tapo ir jos debiutu New York Times bestselerių sąraše, vėlesnės jos knygos pateko į JAV bestselerių top 3, o daugelyje užsienio šalių puikavosi bestselerių topų viršūnėse. Tess Gerritsen knygos yra išspausdintos daugiau kaip keturiasdešimtyje užsienio valstybių, o už knygas „Dingusios“ ir „Chirurgas“ autorei buvo įtekti prestižiniai apdovanojimai.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: