Jūsų krepšelis 0

Aštrūs pjūviai - Gillian Flynn

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Aštrūs pjūviai

Sharp Objects Gillian Flynn

Kaina: 13,39

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Valdas Petrauskas
304 p., kietas virš.
24,3x15x2,5 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090118139
Prekės kodas 9786090118139

Psichologiniame trileryje Gillian Flynn naujai pažvelgia į „nedarnios šeimos“ sąvoką.  Laikraščio korespondentė Kamilė Priker išvyksta pirmam rimtam reportažui į gimtąjį Vind Gapą, kai  viena po kitos nužudomos dvi paauglės. Nors vietinė policija ir tyrėjas tvirtina, kad žudikas – prašalaitis, Kamilė įsitikinusi, kad jis vietinis. Apklausdama senus pažįstamus ir atvykėlius, ji nejučia prisimena savo nelaimingą vaikystę, pamažu atskleisdama šeimos paslaptis, tokias pat pasibaisėtinas, kaip ir randais išmargintas jos kūnas. Autorei sumaniai vedžiojant apgaulingais keliais, įtampa palengva auga, kol pasiekia kraupią ir įsimintiną atomazgą.

Viena geriausių ir įspūdingiausių knygų, kokių seniai neteko paimti į rankas... Flynn niekada nenusipigina, ir jos skausmingos vaizduotės sukurti personažai ilgai neina iš galvos užvertus knygą. Meistriškai pindama vieną tragediją prie kitos, autorė nesiliauja stulbinti iki pat pabaigos. Ši knyga mane tiesiog pribloškė.

San Jose Mercury News

 

Gillian Flynn (Gilijana Flin), sėkminga kino scenaristė, garsių bestselerių „Dingusi“ ir „Tamsumos“ autorė, viena labiausiai vertinamų šiuolaikinių rašytojų. Pelniusi deramą vietą tarp elitinių trilerių ir psichologinių romanų autorių, Flynn sulaukė tarptautinio pripažinimo ir apdovanojimų, jos knygos ekranizuojamos.

Knyga „Aštrūs pjūviai“ – autorės debiutas, sužavėjęs skaitytojus ir kritikus talentu, meistriška pasakojimo maniera, įtikinamai nutapytais veikėjų portretais psichologinėmis įžvalgomis, dėmesį kaustančia įtampa. Romanas nominuotas „Mystery Writers of America“ geriausiam debiutui, laimėjo „The Crime Writers‘ Association“ apdovanojimą dviejose nominacijose. 

Gillian Flynn

Amerikietė, kino kritikė, bestselerių „Dingusi“, „Tamsumos“ ir „Aštrūs pjūviai“ autorė. Gillian Flynn baigė anglų kalbos ir žurnalistikos studijas Kanzaso universitete, vėliau Čikagoje įgijo žurnalistikos magistro laispnį ir gana greitai suprato, kad jos jautri siela visai netinkama rašyti kriminaliniams straipsniams, tad persikėlė į Niujorką, kur dešimtmetį rašė straipsnius apie filmus leidiniui „Entertainment Weekly“, vėliau tapo pripažinta filmų kritike ir vedė televizijos laidą „The Wire“.
2006m. Gillian Flynn parašė savo pirmąją knygą, mistinį detektyvą „Aštrūs pjūviai“, kuri pelnė Edgar ir Britain‘s Dagger apdovanojimus. Antroji Gillian Flynn knyga „Tamsumos“ tapo bestseleriu, buvo labai gerai įvertinta kritikų ir ekranizuota 2015m. Trečioji rašytojos knyga „Dingusi“ daugiau nei šimtą savaičių laikėsi New York Times bestselerių sąraše ir People Magazine įvardyta kaip geriausia 2012 metų knyga. Iš viso autorės trileriai išversti į daugiau nei keturiasdešimtį kalbų ir adaptuoti filmams.

Naujausi | Geriausi

Audronė
Jau ir perskaityta.Man patiko!

0 Pritariu Nepritariu

Aurelija
Naujiena,ir jau išparduota.Kaip jūs ir sugebat?

0 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: