- 25%
- 25%

Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus

11,09 €
Registruokitės ir sutaupykite 3,70 € (25%)
14,79 €
Loading
Trumpam įsivaizduokite: savivaldžiu automobiliu keliaujate į darbą ir vis dažniau pagalvojate, ar nevertėtų įsigyti skraidančiojo automobilio. Jau įpratote, kad siuntas pristatinėja bepilotės skraidyklės, o trimatis spausdintuvas pagamina mėgstamą šokoladinį pyragą. Staiga prisiminėte, kad šiandien jūsų vaikas per pamokas aplankys Egipto piramides, o pats svarstote, ar nevertėtų papietauti kitoje pasaulio pusėje...
„Manote, tai tik mokslinė fantastika? Visai ne!“ – įsitikinę žymūs futuristai, šios bestseleriu tapusios knygos autoriai Peteris Diamandis ir Stevenas Kotleris. Per porą valandų į kitą pasaulio dalį dar nenuskrisite, tačiau knygoje rasite žinių, kaip Elonas Muskas ketina tai padaryti. O štai visa kita jau egzistuoja, ir visai netrukus – vos per dešimtmetį – naujausios technologijos, tokios, kaip kvantiniai kompiuteriai, dirbtinis intelektas, robotika, virtualioji realybė ar trimatis spausdintuvas, pasieks namus ir verslus, taps kasdienybės dalimi – neatpažįstamai pakeis mūsų visų gyvenimą. 
Autoriai įsitikinę – per artimiausius dešimt metų neliks keturiasdešimties procentų dabartinių „Fortune 500“ įmonių. Daugelis specialybių taps nebereikalingos, tačiau atsiras naujų. Keisis švietimas, vaikų auklėjimo, gydymo metodai ir daug daugiau. 
Norite sužinoti, kaip gyvensite po dešimtmečio? Šios knygos autoriai ne tik pateikia atsakymų, bet ir įrodo, jog šios permainos įvyks greičiau, nei manote. 
Daugiau informacijos
SKU 000000000002186564
ISBN kodas 9786094374036
EAN kodas 9786094374036
Leidimo metai 2021-04-13
Pav. originalo kalba The Future Is Faster Than You Think: How Converging Technologies Are Transformin
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 400
Formatas 22x15x3,4
Leidykla UAB "Eugrimas"
Vertėjas Dalia Janušaitienė, Kristina Petrutytė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą