Atsakinga tėvystė

15,49 €
Loading
Ar norėtumėte, kad jūsų vaikas elgtųsi tinkamai?
„TAIP“, – atsakytų absoliučiai visi tėvai, tačiau, kaip tą pasiekti, žinome ne visi. Auklėjimo rekomendacijų, metodų, patarimų yra tiek daug ir įvairių, kad išsirinkti tinkamiausią ir žinoti, kas labiausiai tinka jūsų šeimai, – sudėtinga. 
Viskas bus kur kas paprasčiau, jei vadovausitės dviem kriterijais – meile ir atsakomybe, o šimtus taisyklių pakeisite keliomis auksinėmis – turėti kantrybės, skirti laiko, dėmesio ir pamėginti suprasti savo vaikus. Tai yra pagrindiniai atsakingos tėvystės principai, kuriais vadovautis ir siūlo šios knygos autorė – psichologė, edukologė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytoja ir organizatorė, trijų vaikų mama Jūratė Bortkevičienė. 
Per patirtis, pažįstamas kiekvienam vaikus auginančiam žmogui, autorė atskleidžia, kaip kurti darnius meile ir pagarba pagrįstus santykius su savo atžalomis. 
Tai paprasti ir veiksmingi patarimai, konkretūs žodžiai ir veiksmai, padedantys suprasti netinkamą vaikų elgesį, žaidimai ir gausybė pavyzdžių, kurie ne vienam tėvui atvers akis. Šioje knygoje naudingos informacijos ras ne tik tėveliai, bet ir seneliai ar pedagogai. 
Skaitydami šią knygą sužinosite:
  • kaip spręsti konfliktines situacijas ir nuraminti vaiko emocines audras;
  • kokie drausminimo metodai efektyviausi;
  • kaip palengvinti vaiko adaptaciją darželyje;
  • kaip skatinti brolių ir seserų bendradarbiavimą, o ne konkurenciją;
  • kaip paruošti vaiką naujo šeimos nario atėjimui;
  • kaip ugdyti vaiko emocinį intelektą;
  • kaip kalbėti su vaikais, kad jie mus išgirstų ir suprastų;
  • kokie yra ikimokyklinio amžiaus vaikų raidos etapai ir kas jiems būdinga.
Gimus vaikui – kad ir kaip norėtume – instrukcijos prie jo pridėtos nebūna. Patys turime išsiaiškinti ir patirti, kas yra tėvystė, mokytis, tobulėti kartu su savo augančiu vaiku. Šioje knygoje pateikti patarimai, kuriuos galima taikyti nuo pat kūdikystės.Nors daugiausia kalbama apie ikimokyklinio amžiaus vaikus, visi nurodyti metodai tinka ir vyresniems. Juk ieškoti geresnio santykio su savo vaiku niekada ne vėlu! Ir nenusiminkite, jeigu nepasiseks iš pirmo karto. Pasitelkus kantrybę, humoro jausmą ir besąlygišką meilę jums tikrai pavyks!
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094840814
ISBN kodas 9786094840814
SKU 000000000002183552
Leidimo metai 2020-04-07
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 256
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21x14,5x2
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą