Atsipalaiduokite! Dvasinis streso valdymas pagal Šri Šri Ravi Šankarą

7,69 €
Loading

„Gyvenimo menas“ – tai sėkmė be streso

Gyvename skubančiame pasaulyje: esu pasiekiamas, vadinasi, esu!? Skubantis žmogus – sėkmės žmogus!? Bet gyvenimas tarsi greitkelyje sukelia fizinę ir dvasinę įtampą, kuri gali pasireikšti kūno skausmais ar net visišku išsekimu.

Susipažinę su indų jogos guru Šri Šri Ravi Šankaro mokymu suprasite, kad dvasinis streso valdymas yra daug veiksmingesnis už laiko valdymą. Fiziniai ir kvėpavimo pratimai, meditacija ir žinios apie savijautą veikiančius veiksnius padės suvaldyti stresą, o išlaisvinta energija suteiks gyvenimui džiaugsmo ir kūrybiškumo.

Jogos, kvėpavimo ir meditacijos mokytoja Regina Bönsel yra viena pirmųjų garsaus indų mokytojo Šri Šri Ravi Šankaro mokinių Vokietijoje ir „Gyvenimo meno“ organizacijos Vokietijoje įkūrėjų. Šioje knygoje ji glaustai ir įtaigiai apibendrina vadovavimo kursams, paremtiems Šri Šri Ravi Šankaro mokymu, patirtį.

Indų mokytojas Šri Šri Ravi Šankaras yra humanistinės organizacijos „Gyvenimo menas“, kuri veikia daugiau kaip 150 pasaulio šalių, įkūrėjas, dirba humanistinį darbą ir moko dvasinio streso valdymo. Specialiuose „Gyvenimo meno“ kursuose išmokti kvėpavimo pratimai šalia meditacijos ir kontempliacijos tampa veiksmingu įrankiu, padedančiu įgyti dvasinį aiškumą, vidinę taiką ir pasitikėjimą.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090109991
SKU 000000000001109422
ISBN kodas 9786090109991
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2013-05-20
Puslapių skaičius 152
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Vokiečių
Pav. originalo kalba Atempause jetzt! Spirituelles Stressmanagement nach Sri Sri Ravi Shankar
Formatas 20,4x13,1x1,3
Leidykla Alma littera
Vertėjas Agnė Blaževičienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą