Pegasas
Pegasas

Auksinis gyvenimo bilietas. E.knyga

 • ePubElektroninė knyga
0,98 

Apie prekę

Dingusi mylimoji, paslaptingas parkas, keistos pažintys ir dar keistesnė kelionė po tolimiausius praeities kampelius...
Ši detektyvo prieskoniais pagardinta, tačiau šviesi ir įkvepianti istorija  skirta visiems, kurie bent kartą gyvenime svajojo apie galimybę pradėti iš  naujo. Labai tikėtina, kad tokią galimybę – auksinį gyvenimo bilietą – jūs jau  turite. Jei norite juo pasinaudoti, pasiruoškite išmokti keletą pamokų, kurios  labai paprastos, bet pernelyg dažnai pamirštamos.
Taigi, sveiki atvykę į keistą atrakcionų parką, kuriame gali nutikti bet kas.  Čia gali išsipildyti ir didžiausi troškimai, ir slapčiausios baimės. Čia jūsų  laukia atsakymai, kurių seniai ieškojote, ir dalykai, kuriuos ilgai stengėtės  pamiršti. Pro parko vartus galite įžengti tik pažadėję ne bėgti nuo tiesos, bet  žvelgti jai į akis. Iš čia galite būti išmesti už menkiausius prasižengimus arba galite būti apdovanoti labiau, nei įsivaizdavote. Kuo baigsis ši kelionė –  priklauso tik nuo jūsų pačių.
Jaunasis knygos autorius Brendonas Beršardas (Brendon Burchard) geriau nei bet  kas kitas žino, ką reiškia suteikta antra galimybė. Po rimtos automobilio  avarijos jis pasižadėjo gyventi taip, kad nebetektų gailėtis dėl veltui  iššvaistyto laiko. Ir kol kas jam tai puikiai pavyksta: Brendonas veda  lyderystės bei pokyčių valdymo seminarus garsiausiems universitetams ir  didžiausioms kompanijoms, dirba savanoriu keliose ne pelno organizacijose, o jo  knygos puikuojasi bestselerių sąrašuose.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Brendon Burchard
 • Leidykla
  UAB "Eugrimas"
 • Leidimo metai
  2021-05-17
 • Formatas
  0x0x0
 • SKU
  000000000015000084
 • EAN kodas
  9786094371691
 • ISBN kodas
  9786094371691

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis