Jūsų krepšelis 0

Benamis kačiukas - Holly Webb

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Benamis kačiukas

THE HOMELESS KITTEN Holly Webb

Kaina: 4,19

Išparduota

Iš anglų k. vertė Ema Trukšinaitė
128 p., nespalv., iliustr., kietas virš.
Leidykla: Alma littera, 2018
ISBN 9786090131152
Prekės kodas 9786090131152

Lilė ir jos tėtis nusiveda šunį Hugo pasivaikščioti į mišką, ten jis aptinka tris kačiukus! Bet niekur nematyti jų mamos. Lilė labiausiai jaudinasi dėl balto pūkuoto katinėlio, nes jis atrodo labai mažas ir alkanas.
Lilės šeima sutinka laikinai priglausti katinėlius, nes gyvūnų prieglaudoje kol kas nėra jiems vietos. Lekiant dienoms kačiukai auga, stiprėja, o Lilė nė nenori pagalvoti, kad netrukus teks su jais skirtis, ypač su baltuoju kačiuku...

Holly Webb

Holly Webb

Londone gimusi nuostabių istorijų vaikams rašytoja ir didelio populiarumo sulaukusių knygelių „Benamis šuniukas Tobis“, „Rainiukės paslaptis“, „Išgąsdinta katytė“, „Palikti šunyčiai“, „Vienišoji Baltukė“ bei „Vieniša katytė Džesė“ autorė. Holly visada mylėjo gyvūnus ir tai atsispindi jos knygelėse, šiuo metu autorė pati turi dvi kates,. Šiandien ji yra parašiusi net 62 istorijas.
Kadaise dirbusi vaikų literatūros redaktore vienoje didžiųjų Londono leidyklų, Holly Webb džiaugiasi šia patirtimi, kadangi tai suteikia jai naudingų žinių ir įgūdžių rašant savo pačios knygas.

Naujausi | Geriausi

Dorianas
Susilydžiau dėl viršelio: rožinis fonas su baltu mielu kačiuku. Tai istorija apie dukrą, tėtį ir jų šunį atradusius benamius kačiukus miške. Šitoje knygoje didelį vaidmenį suvaidino būtent šuo, ko iki šiol nepastebėjau šitoje serijoje kas liečia knygutes išskirtinai apie kačiukus. Labiausiai man patiko sakinys knygos pradžioje: „Kiekvienam, kuris priėmė kačiuką į savo namus,- tu esi pasakiškas!“. Mano abi katės taip pat buvo benamės...

+2 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: