Jūsų krepšelis 0

Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu - Benediktas Gylys

Knyga dalyvauja akcijoje

Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu

Benediktas Gylys

Kaina: 11,49

Kuriame knygyne yra?

288 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
19,8x12,5x2 cm
Leidykla: Alma littera, 2017
ISBN 9786090129654
Prekės kodas 9786090129654

Bitonomija – tai interneto bitų suteikiama laisvė, autonomija. Tai galimybė nepriklausomai nuo kreivo giminės medžio, stalčiuje dūlančio diplomo ar dviženklį skaičių siekiančios banko sąskaitos pradėti grumtis dėl interneto pelno dievų malonės.

Taip, kurti, statyti, konstruoti dar niekada nebuvo taip paprasta ir... pigu. Antra vertus, dar niekada nebuvo ir taip sunku būti pastebėtam.

Ši knyga nėra korektiška, joje nieko nenutylėta.

Autorius atvirai kloja, kas vyksta Laukinius Vakarus primenančiame interneto versle, – niekam nebandydamas įtikti ir nieko nevyniodamas į nūdien populiarų korektiškumą, atskleisdamas interneto verslininkų dažnai ne be priežasties slepiamas sėkmę lemiančias strategijas. Jo tikslas – išaiškinti virtualaus verslo pagrindus, kurie tau, ryžtingas skaitytojau, garantuotų neišvengiamą sėkmę interneto verslo labirintuose.

Benediktas Gylys – smalsus keliautojas, tingus rašytojas, verslo projektų angelas, vieno iš aktyviausių Lietuvos paramos fondų įkūrėjas, interneto multimilijonierius – savo pirmojoje knygoje dalijasi asmenine daugiau kaip dešimties metų sėkmingo ir... kartais gėdingai niekam tikusio el. verslo patirtimi

„Yra knygų, kurias perskaitęs įsivaizduoji, kad gali viską. Bet po kiek laiko supranti, kad nesužinojai nieko. Ir yra tokių knygų, kurias perskaitęs niekada nebebūsi ten, kur buvai. Jei nori gyventi neturėdamas darbdavių, ši yra būtent tokia.“

Kernius Kuolys, didžiausios verslo bendruomenės Lietuvoje uždarbis.lt įkūrėjas

Naujausi | Geriausi

Alius
Įvertinimas: 7/10 = 70% laimės skaitant :)
Knygos pliusai:

#Bitonomija - knyga, kurią perskaičius tavo smegenų darbiniai stūmokliai pradeda judėti greičiau.
Tu pradedi nepajusdamas analizuoti reklamas. Nes suteiktos knygos žinios leidžia jas lygint, matyt trūkumus ir atskirti gerai paruoštas nuo blogų.
Skaitydamas šią knygą supranti, kad viskas pasiekiama darbu, darbu ir dar kartą darbu. Nors ir kaip sunku pradėti gaminti internete pinigus ši knyga tave nuramins. Viskas įmanoma kai žinai kaip :).
Šią knygą galima išskaidyti į tris dalis : Pirma - kaip kuriamas verslas internete. Antra - to verslo populiarinimas, marketingas. O trečia daugiau saviugdai skirtas gabalas.

#Bitonomija - parašyta ne vien autoriaus patirtimi bet ir įgytomis jo žiniomis iš plačiojo interneto. Ypač saviugdos dalis. Jei domitės saviugda rasiti tūkstančius kartų besikartojančią tiesą, skelbiamą internete, apie būdus tapti tobulesniu žmogum.
Bet dar vienas kartas ją perskaityti knygoje tikrai nepamaišys. Vis kartojant informaciją kažkada galiausiai pasąmonė pasiduos ir tu pradėsi keistis :).

#Bitonomija tikrai verta mano sumokėtų kelių eurų. Ją tikrai rekomenduosiu žmonėms, kurie mane supa. Deja autoriaus bėdai dažniausiai paskolinsiu savo pirktą knygą jiems, kad #Bitonomija nedūlėtų lentynoje. To pasekoje B. Gylio fondas gaus mažiau pinigų.
Taip taip knygos surikti pinigai keliauja į autoriaus sukurtą fonda (nors taip rašoma knygoje).

Knygos minusai:

Skaitant knygą kartais susidaro įspūdis, kad yra bereikalingų sakinių, kurių tikslas išplėst knygos apimtį. T.y nesupranti kam jie skirti. Aišku gal tai tiesiog mano kaip skaitytojo neišprusimas ar susikaupimo stokos rezultatas.

Taip pat #Bitonomijoje kartais pritrūksta informacijos, taip atsiranda neatsakytų klausimų. Tada griebiesi senojo gerojo GOOGLE. Jis atsako į iškilusius klausimus ir skaitai toliau :).

Pabaigai:
Nenustebkite, kad šį komentarą rasite keliuose puslapiuose. Man tiesiog liūdna, kad komentarai kaupiasi tik vienoje vietoje taip plačiau neskleisdami žmonių nuomonių apie gaminius.

Gero skaitymo.

+19 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė Patvirtinimo kodas:

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC VCUP
Pylimo g. 53/2
Gedimino pr. 16, 1 aukštas, PC Centro pasažas
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: