Bloga veganė

10,49 €
Loading

Jurga – valiūkiškos išvaizdos fotografė, pragyvenimui užsidirbanti fotografuodama įžymybes, kurias ironiškai vadina „pacientais“. Darbas jai ne tik užtikrina nerūpestingą gyvenimą, bet ir dovanoja pažintį su žaviu plastikos chirurgu, kuri perauga į romaną. Tačiau ne žvaigždžių spindesio vedama Jurga pasirinko tokią profesiją. Kai buvo maža, jai kilo mintis, kad nuotraukos – būdas valdyti sapnus.

O fotografės sapnuose kartais iškyla kruopščiai saugoma paslaptis – vaikystėje ji su draugais nužudė žmogų. Nuo pasekmių tuomet padėjo išsisukti senelis, bet košmariška patirtis vis grįžta. Kas prieš daugelį metų nutiko tą šaltą žiemos dieną? Ar tai, ką patiri vaikystėje, nulemia visą tavo gyvenimą? Kuo Jurgą traukia aptrupėjusios garažų durys?

Spindintis Lietuvos žvaigždžių gyvenimas susipina su vaikystės istorija ir atveda prie netikėto paaiškinimo, kodėl Jurga tapo vegane ir kodėl ji BLOGA.

 

Knygos nuotaiką sustiprina išskirtinės Rimo Valeikio iliustracijos.

 

Menotyrininkė, fotografė Agnė Gintalaitė tarptautinio populiarumo sulaukė pristačiusi savo projektą „Grožio reliktai“ (Beauty Remains) – koliažus su sovietinių laikų garažų durų nuotraukomis. Agnės nuotraukos žaibišku greičiu pasklido internete, jas publikavo garsūs tarptautiniai portalai ir įvertino užsienio įžymybės. Populiarumo sulaukė ir Agnės tinklaraštis Bloga veganė, kuriame ji dalijasi ne tik veganizmo idėjomis. Knygoje susipina autorės fantazija ir tikros patirtys, o skaitytojui lieka nuspręsti, kas yra kas.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090402061
ISBN kodas 9786090402061
SKU 000000000002170673
Leidimo metai 2017-03-01
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 224
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 20x13,5x2
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą