- 15%
- 15%

Bonsai / Asmeninis medžių gyvenimas

12,74 €
Registruokitės ir sutaupykite 2,25 € (15%)
14,99 €
Loading
Bonsai ir Asmeninis medžių gyvenimas – dvi čiliečio Alejandro Zambros apysakos, viena kitai paralelios istorijos. 

Bonsai pasakoja intensyvią ir skaudžią pirmos meilės istoriją – Chulijaus ir Emilijos, kurių santykiai nuo pat pradžių pažymėti geidulio, išpažinimų, neišardomos bendrystės bei ryškios meilės literatūrai. Ilgainiui Chulijus, pasmerktas nuolatinei rimčiai ir apsišaukėliškumui, įtiki, jog teisingiau leisti laiką tyliai žiūrint, kaip auga bonsas, nei vis klaidžioti pavojingais literatūros takais. Anot paties pasakotojo, tai „lengva istorija, vėliau pasunkėjanti“ – miglota ir svaiginanti, paženklinta netikėto moters pradingimo. 

O Asmeniniame medžių gyvenime pasakojama apie Chulianą, savo aštuonmetei įdukrai sekantį pasakas apie kalbančius medžius, kol jo žmona Veronika grįš iš piešimo pamokos. Bėga valandos, ir užslinkus nakčiai Chulianas galvoje kuria įvairias priežasčių ir tikimybių teorijas, mintimis grįžta prie ankstesnių santykių, svarsto apie įdukros Danielos ateitį bei atpasakoja savo ir Veronikos susipažinimo bei draugystės istoriją. „Knyga tęsis tol, kol ji sugrįš arba kol Chulianas įsitikins, kad ji negrįš.“

Abiem istorijomis Zambra griauna pasakotoją ir skaitytoją skiriančią sieną ir įsuka skaitytojus į unikalų emocinį pasaulį, pakibusį tarp praeities ir ateities. Tai minimalistiniais poetiniais potėpiais parašytos istorijos, jungiamos įmantrių naratyvinių vingių, mįslingos autoriaus stilistikos bei melancholiškos tikrovės, siekiančios grąžinti „skaitymo ilgesį, norą susieti paralelinius realybės ir skaitymo pasaulius“.

Daugiau informacijos
SKU 000000000002187497
ISBN kodas 9786098306057
EAN kodas 9786098306057
Leidimo metai 2021-07-16
Pav. originalo kalba Bonsai / La vida privada de los arboles
Originalo kalba Ispanų
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 120
Formatas 21x14x1,1
Leidykla Vox rara, MB (RARA leidykla)
Vertėjas Alexandra Bondarev

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą