Jūsų krepšelis 0

Bridžita Džouns. Kūdikis - Helen Fielding

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Bridžita Džouns. Kūdikis

BRIDGET JONES’S BABY: THE DIARIES Helen Fielding

Kaina: 12,49

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Rasa Drazdauskienė
208 p., kietas virš.
23,5x14,3x2,1 cm
Leidykla: Alma littera, 2017
ISBN 9786090128732
Prekės kodas 9786090128732

„Nėra knygos, kurią rekomenduočiau su didesniu džiaugsmu... Iki ašarų juokinga, stebuklingai įžvalgi, be galo jaudinanti“, – Jilly Cooper

Šios kartos fenomenas ir visų tobulųjų moterų priešingybė Bridžita Džouns tiesiog užkariavo pasaulį: knygos išleistos 40 šalių daugiau kaip 15 milijonų egzempliorių tiražu!

Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“, „Bridžita Džouns. Ties proto riba“, „Bridžita Džouns. Kūdikis“ ekranizuoti, o filmuose vaidino garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

BRIDŽITA DŽOUNS – NĖŠČIA!

Bridžita vis dar neištekėjusi ir juo labiau neketina tapti motina, nors jos biologinis laikrodis tiksi kurtinamai garsiai – ir staiga paskutinę akimirką paaiškėja, kad ji nėščia: įvykis turėtų būti kupinas džiaugsmo, jei jo netemdytų nesmagus, tačiau gyvybiškai svarbus klausimas: kas kūdikio tėvas? Markas Darsis, padorus žmogus ir garsus žmogaus teisių advokatas? O gal Danielis Kliveris, sąmojingas ir žavus, tačiau garsus emocinis užknisėjas?

Neapsakomai juokinga ir iki ašarų jaudinanti istorija apie artėjančio gimdymo išgąstį, motinystės palaimą ir socialinę, profesinę, technologinę, kulinarinę bei nėštumo sukeltą sumaištį: Bridžita Džouns, visame pasaulyje išgarsėjusi ir visų pamėgta viengungė toliau pasakoja apie savo (ir ne tik) gyvenimą.

 

Helen Fielding

Anglų rašytoja ir scenaristė visam pasauliui žinoma kaip fikcinio veikėjo Bridžitos Džouns kūrėja. Populiarioji autorės trilogija: „Bridžita Džouns dienoraštis“, „Bridžita Džouns. Ties proto riba“, „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“ tapo bestseleriu pasauliniu lygmeniu ir sulaukė nepakartojamos sėkmės. 1998-aisiais Helen pelnė Metų Britų Knygos apdovanojimą. Jos humoro istorija išleista dešimtyse šalių, parduota daugiau nei 17 milijonų egzempliorių.
Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ ir „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ ekranizuoti, pirmoji dalis nominuota oskarui, o filmuose pasižymėjo garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: