Jūsų krepšelis 0

Knyga dalyvauja akcijoje

Bridžita Džouns. Ties proto riba

Britges Jones: The edge of Reason Helen Fielding

Kaina: 12,69

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Rasa Drazdauskienė
376 p., kietas virš.
24x15x3 cm
Leidykla: Alma littera, 2014
ISBN 9786090116364
Prekės kodas 9786090116364

„Nėra knygos, kurią rekomenduočiau su didesniu džiaugsmu... Iki ašarų juokinga, stebuklingai įžvalgi, be galo jaudinanti“, – Jilly Cooper

Šios kartos fenomenas ir visų tobulųjų moterų priešingybė Bridžita Džouns tiesiog užkariavo pasaulį: pirmosios dvi knygos išleistos 40 šalių daugiau kaip 15 milijonų egzempliorių tiražu!

Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ ir „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ ekranizuoti, o filmuose vaidino garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

Knygoje „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ iki ausų įsimylėjusiai herojei laimingai gyventi su išsvajotuoju Marku Darsiu lemta vos kelias savaites... Racionalus ir pedantiškas mylimasis yra tarsi gyvas priekaištas emociniam ir buitiniam Bridžitos chaosui, o ir išsvajotasis darbas pasirodo esąs toli gražu ne rojus. Susiklosčius tokioms aplinkybėms Bridžita nutaria leistis į tolimą kelionę – pačias blogiausias atostogas gyvenime.

Geras komiškas istorijas kuriančių rašytojų labai nedaug. Helen Fielding priklauso tai neapsakomai mažai grupelei išrinktųjų, sukūrusių herojus, apie kuriuos vien pagalvojus norisi šypsotis. Antroje knygoje apie Bridžitą Džouns romantiški santykiai su Marku Darsiu klostosi šauniai, bet likimas pakiša vieną kitą išbandymą, nublokšdamas į tolimąjį Tailandą ir nuodėmės verto Danielio Kliverio glėbį.

 

 

Helen Fielding

Anglų rašytoja ir scenaristė visam pasauliui žinoma kaip fikcinio veikėjo Bridžitos Džouns kūrėja. Populiarioji autorės trilogija: „Bridžita Džouns dienoraštis“, „Bridžita Džouns. Ties proto riba“, „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“ tapo bestseleriu pasauliniu lygmeniu ir sulaukė nepakartojamos sėkmės. 1998-aisiais Helen pelnė Metų Britų Knygos apdovanojimą. Jos humoro istorija išleista dešimtyse šalių, parduota daugiau nei 17 milijonų egzempliorių.
Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ ir „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ ekranizuoti, pirmoji dalis nominuota oskarui, o filmuose pasižymėjo garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė Patvirtinimo kodas:

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite čia.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC VCUP
Pylimo g. 53/2
Gedimino pr. 16, 1 aukštas, PC Centro pasažas
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Šarkuvos g. 1A, PC MAXIMA
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: