- 15%
- 15%

Brolija. Atstumtieji

10,19 €
Registruokitės ir sutaupykite 1,80 € (15%)
11,99 €
Loading

Australų rašytojas Johnas Flanaganas (g. 1944 m.) lietuvių ir viso pasaulio skaitytojams pažįstamas iš nuotykių knygų „Žvalgo mokinys“. Naujoje serijoje „Brolija“ veiksmas persikelia į atšiauriąją Skandiją, kur kiekvienas, norintis išlikti, visų pirma turi būti geras karys. Tokiu tapti siekia ir šešiolikmetis Halas. Prieš savo valią paskirtas brolijos vadu, jis kartu su komandos nariais turės įveikti visus išmėginimus ir jėga, narsa ir sumanumu įrodyti, kad yra verti tapti tikrais skandų kariais. O kur dar piratai, besigviešiantys į vado Erako valdomos Skandijos sostinės turtus...Skandija – karinga šalis. Čia vertinama jėga, ištvermė ir gebėjimas bendradarbiauti. Būti geru kariu – didelė garbė.
Kaip skandai tampa kariais? Šešiolikos sulaukę jaunuoliai suskirstomi į komandas, vadinamas brolijomis. Tris mėnesius jie turės kartu gyventi, sunkiai treniruotis ir mokytis laivybos, mūšio taktikos, kautis ginklais ir dirbti išvien. Brolijos turi ne tik atlaikyti sunkius išbandymus, bet ir rungtyniauti tarpusavyje. Laimėti gali tik viena.
Halas – pusiau skandas, pusiau araluenietis. Dėl savo kilmės jis dažnai nuvertinamas ir pašiepiamas. Nesvarbu, kad turi įgimtą talentą laivybai ir yra puikus išradėjas. Kiti jo brolijos nariai – tokie patys atstumtieji, kurių niekas nenorėjo savo komandose. Tačiau jie drąsūs, protingi, išradingi ir žino, ko siekia. Vaikinams teks sutelkti visas jėgas ir sumanumą, kad įrodytų, ko iš tiesų verti.
Šiandien jie – atstumtieji. Tačiau galbūt rytoj taps didvyriais.

Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje
„Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!

Daugiau informacijos
SKU 000000000002166153
ISBN kodas 9786094413650
EAN kodas 9786094413650
Leidimo metai 2016-01-01
Pav. originalo kalba BROTHERBAND 1. THE OUTCASTS
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 400
Formatas 20,6x13,7x3,4
Leidykla Nieko rimto UAB
Vertėjas Viktorija Uzėlaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą