Pegasas
Pegasas

Apie kortelę

BENDROSIOS SĄLYGOS

Šios taisyklės galioja knygynų tinklo PEGASAS nuolaidų ir specialių pasiūlymų kortelių turėtojams. Šias korteles gali įsigyti visi ne jaunesni nei 16 metų Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiai ar asmenys be pilietybės, taip pat juridiniai asmenys.


KORTELĖS IŠDAVIMAS IR NAUDOJIMAS

 • Kortelę galima įsigyti užpildžius jos užsakymo anketą ir sumokėjus kortelės išdavimo mokestį (jeigu mokestis taikomas).
 • Kortele galima naudotis iš karto, kai tik ją gaunate.
 • Kortelė yra asmeninė ir ja gali naudotis tik asmuo, kurio vardu išduota kortelė.
 • Kortelė nesuteikia nuolaidos perkant pratybų sąsiuvinius ir vadovėlius, jeigu akcijos taisyklėse nenurodyta kitaip.
 • Kortelė nesuteikia nuolaidos perkant knygas, dovanų kuponus, prenumeratas, periodiką, žaislus, žaidimus, elektroniką, interjero prekes, maistą, jei akcijos taisyklėse nenurodyta kitaip.


KLIENTO ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jei sutiksite, UAB ALG knygynai, vadovaudamasi galiojančiais teisės aktais, naudos Jūsų pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai.

Duomenų valdytojas UAB ALG knygynai, juridinio asmens kodas 125940686, adresas: Ulonų g. 2, Vilnius, tel.: +370 5 2100688 el. paštas: [email protected], tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis PEGASO kortelės administravimo tikslu ir savo prekių ar paslaugų rinkodarai, jei sutikote dėl pastarojo duomenų naudojimo. Šiais tikslais tvarkomi duomenys bus tvarkomi 3 metus po paskutinio aktyvaus Jūsų veiksmo.

UAB ALG knygynai įsipareigoja laikytis konfidencialumo ir neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, tiesiogiai nesusijusiems su UAB ALG knygynai teikiamomis paslaugomis. Informuojame, kad teiksime Jūsų duomenis įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas. Šių įmonių galimybė naudoti Jūsų informaciją yra ribota, jos negali šios informacijos naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.


TEISINIAI DUOMENŲ TVARKYMO PAGRINDAI:

 • Tvarkyti duomenis yra būtina siekiant įvykdyti sutartį, kurios šalis esate Jūs (PEGASO kortelės išdavimo ir administravimo veiklai).
 • Jūsų sutikimas (rinkodarai ir profiliavimo veiklai) ar kitas jūsų valios išreiškimo būdas – kliento kortelės anketos užpildymas ar paskyros sukūrimas internete www.pegasas.lt.

Informuojame, kad Jūs turite šias teises:

 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti).
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti).
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“).
 • Reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą (teisė apriboti).
 • Teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).
 • Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys www.ada.lt).
 • Nesutikti su savo duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros ir/ar profiliavimo tikslu, tačiau tokiu atveju Jūs galite praleisti galimybę gauti geriausius UAB ALG knygynai pasiūlymus.

Išsamią informaciją apie šių teisių įgyvendinimo tvarką galite gauti atsiuntę mums el. paštu užklausą į [email protected] arba į duomenų apsaugos pareigūną [email protected].

Norėdami dalyvauti UAB ALG knygynai lojalumo programoje, Jūs privalote pateikti savo asmens duomenis, nurodytus PEGASO kortelės užsakymo anketoje. Jums nepateikus asmens duomenų, negalėsime įtraukti Jūsų į lojalumo programą, išduoti kortelės ir suteikti Jums galimybę naudotis PEGASO kortelės naudomis.

Patvirtiname, kad UAB ALG knygynai duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Įmonėje taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Mūsų darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie kandidatus į darbo vietas.


KORTELĖS PRARADIMAS

Praradus kortelę, būtina kreiptis į artimiausią knygyną PEGASAS. Senoji kortelė bus užblokuota, o Jūs galėsite įsigyti naują.


KORTELĖS TAISYKLIŲ KEITIMAS IR KITOS SĄLYGOS

Kortelė yra UAB ALG knygynai nuosavybė. UAB ALG knygynai pasilieka teisę keisti PEGASO kortelės naudojimo taisykles. Pranešimas apie sąlygų pakeitimus arba papildymai yra skelbiami interneto svetainėje www.pegasas.lt. Jeigu po tokio pranešimo paskelbimo momento kortelės turėtojas ir toliau naudojasi kortele pirkdamas prekes, tai reiškia, kad jis sutinka su sąlygų pakeitimais arba papildymu. Informacija apie kortelės turėtojams taikomas išskirtines nuolaidas, specialius pasiūlymus, naujienas, vykdomas akcijas, renginius ir kita skelbiama knygynų tinklo PEGASAS knygynuose ir internete www.pegasas.lt.

Dar neturite PEGASO kortelės? Užsukite į artimiausią PEGASO knygyną, užpildykite kliento kortelės užsakymo anketą ir iškart gaukite PEGASO kortelę nemokamai.

Vertingos kolekcijų knygos už ypatingą kainą!

Pegaso kolekcija – tai moderniosios klasikos kūriniai, kuriuos įdomu skaityti. Originalūs, stilingi knygų leidimai, kurie papuoš namų bibliotekas ir puikiai tiks dovanoti!

Pegaso vaikų kolekcija – tai rinktinės knygos vaikams. Įtraukiančios ir užburiančios istorijos, kurios skaitymą vaikams pavers malonumu! Naujausia kolekcijos knyga – su unikaliu kolekciniu knygos skirtuku.

Pegaso pažintinė kolekcija – trumpai, aiškiai ir su šmaikščiomis iliustracijomis supažindina skaitytojus su pagrindinėmis mokslo kryptimis.

Naujausios kolekcijų knygos ypatingomis kainomis – tik su Pegaso kortele.

Offer icon

Gimtadienio pasiūlymai

Asmeninė gimtadienio nuolaida ištikimiausiems

Su Pegaso kortele gaukite 20% nuolaidą knygoms* Jūsų gimtadienio mėnesį.

Gimtadienio pasiūlymas Jūsų gimtadienio mėnesį galios, jei Jūs:

su Pegaso kortele per paskutinis 12 mėnesių pirkote daugiau nei 3 kartus;
atnaujinote savo Pegaso kortelės duomenis ir pažymėjote, kad sutinkate gauti asmeninius pasiūlymus.
*Nuolaida netaikoma mokyklinei literatūrai, vadovėliams ir pratyboms. Nuolaidos nesumuojamos.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!