Chirurgai. Iš toli, iš arti ir iš vidaus

15,49 €
Loading
Autorius – prityręs chirurgas, mokslininkas, Kauno medicinos instituto (vėliau – Akademijos) docentas, vienas iš mikrochirurgijos pradininkų Kaune, apdovanotas Valstybine premija. Yra parašęs monografiją ir vadovėlius studentams. Jis stažavosi įvairių šalių chirurginėse klinikose, o asmeninės pažintys ir kontaktai su žymiais pasaulio chirurgais atsispindi šioje publikacijoje.

Aprašydamas tam tikrus chirurgus, vienus „iš arti“, kitus „iš toli ar vidaus“, T. Norkus sutelkia dėmesį ne į tradicinį biografijos išdėstymą, o į asmenybės ypatumus; tai suteikia tekstui įdomumą ir patrauklumą. Vystydamas temą „iš arti, iš toli, iš vidaus“, T. Norkus išskiria keletą skyrelių, apibendrinančių neeilines chirurgų savybes, kartu pateikia savo originalius vertinimus. Tai skyreliai „Chirurgai – Nobelio premijos laureatai“, „Chirurgės moterys“, „Chirurgas sportuoja“; „Romantika chirurgijoje“; „Chirurgai polimatai“ ir kiti. Terminas polimatas originalus ir atspindi realybę, kad gabaus chirurgo gebėjimai iš tikrųjų neapsiriboja vien chirurgo profesija.

Knygutę labai praturtina autoriaus paminėti užsienio lietuvių kilmės rekonstrukcinės chirurgijos atstovai. Ypatingai vertingos žinios apie lietuvį chirurgą Algimantą Otoną Naraką Šveicarijoje; jis ypač žinomas savo darbais medicinos pasaulyje, deja, išskyrus Lietuvą. 

Knyga gausiai iliustruota ir skirta chirurgams ir būsimiems chirurgams, kitų specialybių medikams bei skaitytojams, kurie domisi medicina.
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786098145441
ISBN kodas 9786098145441
SKU 000000000002181432
Leidimo metai 2019-08-08
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 120
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 23,4x15,6x1,1
Leidykla Ramduva UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą