Coco Chanel. Vogue kolekcija

15,79 €
Loading

„Apsirengsi bet kaip – ir visi prisimins tavo aprangą, apsirengsi nepriekaištingai – ir visi prisimins tave, moterį.“

Coco Chanel

Coco Chanel buvo įtakingiausia XX a. dizainerė, pirmoji kūrusi nevaržoma elegancija pasižyminčius apdarus šiuolaikiškai moteriai. Atsisakiusi įmantrių korsetų ir puošnių detalių, ji iš pagrindų pakeitė madą, o aukštajai madai įskiepijo laisvalaikio dvasios. Knygoje atskleidžiamas energingas meistrės gyvenimas ir darbai, iš kurių ji ir dabar lengvai atpažįstama: tai tiek kartų imituota maža juoda suknelė, Chanel kostiumėlis, puiki bižuterija, dygsniuotos odos rankinė.

Bronwyn Cosgrave yra autorė, kuratorė, britų Vogue redaktorė.

Ši informatyvi, meniškai apipavidalinta knygų serija atskleidžia aukštosios mados genijų gyvenimą ir kūrybą. Unikalus Vogue vaizdo archyvas (nuo geriausių fotografijų iki autentiškų iliustracijų) paverčia ją nepamainomu mados istorijos šaltiniu.

Kita knyga serijoje:

Christian Dior: Vogue kolekcija

Moteris, kuri žavi vilkėdama gana uždarą ir santūrų drabužį, moteris, kuri juda laisvai, nevaržomai, bet kartu yra nepriekaištingai elegantiška, alsuoja Chanel dvasia. Coco Chanel įsiamžino kaip aukštosios mados meistrė, kutiurjė, į mados istoriją įtraukusi naujovių, kurios aktualios ir šiandien. Pažvelkite į iliustracijas – ar nors vienas aksesuaras, kostiumas netiktų jums dabar? Ar nors vienas paverstų jus senamadiška?

Chanel kūrė amžiną madą, pati nepaisydama to, kas madinga, ir jos atspindžiai dizainerių kūryboje bus ryškūs dar ne vieną šimtmetį.

Vertėja Gabija Guscevičienė

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090111208
SKU 000000000001109698
ISBN kodas 9786090111208
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2013-12-15
Puslapių skaičius 160
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Vogue On Coco Chanel
Formatas 21,8x16,8x2
Leidykla Alma littera
Vertėjas Gabija Guscevičienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą