D.U.K.

Loading

Kaip pirkti el. knygyne Pegasas.lt?

Rodyti

Prekių paieška. Naudodamiesi svetainės kategorijų meniu, viršuje esančia prekių paieška arba svetainėje pateikiamomis akcijomis ir rekomendacijomis, išsirinkite pageidaujamą prekę. Paspaudę ant prekės, pateksite į prekės puslapį, kuriame rasite prekės aprašymą ir nuotraukų. Išsirinkę tinkamą prekę, prekės puslapyje paspauskite mygtuką „Pridėti į krepšelį“. Jei pageidaujate pirkti didesnį prekės kiekį, prieš spausdami „Pridėti į krepšelį“, įveskite pageidautiną prekės kiekį į tam skirtą laukelį. Vėliau galėsite koreguoti prekių kiekį savo pirkinių krepšelyje.

Prekių krepšelis. Susidėję prekes į krepšelį, viršutiniame dešiniajame svetainės kampe rasite savo pirkinių krepšelį. Paspaudę „Peržiūrėti krepšelį“, matysite visas įsidėtas į krepšelį prekes ir jų kainas. Norėdami pirkti, spauskite mygtuką „Tęsti“.

Prisijungimas. Jei turite paskyrą Pegasas.lt, iššokusiame lange suveskite savo prisijungimo prie paskyros duomenis – el. pašto adresą ir slaptažodį.
Jei paskyros neturite, ją galite lengvai susikurti, pasirinkę „Sukurti paskyrą“. Susikūrę paskyrą, galėsite naudotis turimos PEGASO kortelės teikiamomis naudomis, taip pat išsaugoti savo užsakymo duomenis, pristatymo adresus, koreguoti savo paskyros privatumo nustatymus, kurti norų sąrašus ir jais dalintis su artimaisiais.
Jei paskyros kurti nenorite, rinkitės „Pirkti neprisijungus“.

Mokėtojo duomenys. Spauskite „Tęsti“ ir nurodykite mokėtojo duomenis – vardą, pavardę ir adresą, kurie bus nurodyti užsakymo sąskaitoje faktūroje. Jei perkate įmonės vardu, pažymėkite, kad perka įmonė ir suveskite įmonės duomenis – pavadinimą, adresą, įmonės ir PVM mokėtojo kodus.

Prekių pristatymas. Spauskite „Tęsti“ ir pasirinkite pageidaujamą prekių pristatymo būdą. Pasirinkę pristatymo būdą, suveskite gavėjo duomenis. Gavėjas gali skirtis nuo mokėtojo. Gavėjo duomenys bus naudojami tik prekių pristatymui. Būtinai nurodykite teisingą gavėjo mobiliojo telefono numerį, kad pristatymo tarnyba galėtų susisiekti su prekių gavėju dėl užsakymo pristatymo. Jei pasirinkote pristatymą per kurjerių tarnybą, komentaro laukelyje palikite kurjeriui naudingą informaciją – laiptinės kodą, pastato aukštą ir kt.

Mokėjimo būdai. Spauskite „Tęsti“ ir pasirinkite jums patogų prekių apmokėjimo būdą. Užsakymą galite apmokėti iš anksto naudodamiesi populiariausių Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemomis arba kredito kortele, per „PayPal“ sistemą.
Užsakymą taip pat galite apmokėti po užsakymo pateikimo, pasirinkę apmokėjimą bankiniu pavedimu. Pasirinkę pristatymą per kurjerių tarnybą arba į LP Express siuntų savitarnos terminalus, užsakymą galėsite apmokėti banko kortele atsiėmimo metu.

Užsakymo peržiūra. Spauskite „Tęsti“ ir užsakymo informacijos peržiūroje pasitikrinkite, ar teisingai suvedėte visus užsakymo apmokėjimui ir pristatymui reikalingus duomenis. Jei radote klaidų, spauskite „Pakeisti“ ir pakoreguokite suvestus duomenis. Šiame žingsnyje taip pat matysite visas savo užsakomas prekes bei galutinę sumą, kurią turėsite sumokėti už prekes ir jų pristatymą. Jei visa nurodyta informacija teisinga ir sutinkate su UAB ALG knygynai privatumo politika ir pirkimo taisyklėmis, spauskite „Pateikti užsakymą“. Jai pasirinkote apmokėjimą per el. bankininkystę arba kredito kortele, būsite nukreiptas į pasirinkto banko arba „PayPal“ puslapį. Atlikę mokėjimą, būsite grąžintas į Pegasas.lt.

Užsakymas pateiktas. Jūsų užsakymą gavome. Jis bus pradėtas vykdyti po gauto apmokėjimo, jei pasirinkote apmokėjimą per el. bankininkystės sistemą, „PayPal“ arba bankiniu pavedimu. Jei pasirinkote mokėjimą atsiimant, jūsų užsakymą pradėsime vykdyti po jo pateikimo.
Apie išsiųstą užsakymą jus informuosime užsakyme nurodytu jūsų el. pašto adresu.
Jei pasirinkote atsiėmimą Vilniaus Akropolio PEGASE, apie paruoštą atsiėmimui užsakymą jus informuosime užsakyme nurodytu jūsų el. pašto adresu.

Kaip užsiregistruoti Pegasas.lt?

Rodyti

Registruokitės Pegasas.lt ir naudokitės savo PEGASO kortelės teikiamais pasiūlymais pirkdami internetu. Valdykite savo asmens ir pristatymo duomenis, sekite užsakymo informaciją.

Paskyros sukūrimas. Spauskite „Sukurti paskyrą“ viršutiniame dešiniajame savo kompiuterio ekrano lange arba pasirinkę „Paskyra“ išskleidžiame meniu, jei naršote iš mobiliojo įrenginio. Suveskite savo asmens duomenis, el. pašto adresą ir pasirinkite saugų slaptažodį, kurį norėsite naudoti prisijungdami. Susipažinę su UAB ALG knygynai privatumo ir pirkimo taisyklėmis bei pažymėję savo valią dėl jūsų duomenų naudojimo rinkodarai ir asmeniniams pasiūlymams, spauskite „Sukurti paskyrą“. Atkreipkite dėmesį, kad el. knygyne Pegasas.lt registruotis gali tik vyresni nei 16 metų amžiaus asmenys. Jaunesni nei 16 metų amžiaus asmenys registruotis gali tik turėdami tėvų sutikimą.

Paskyros aktyvavimas. Po paskyros sukūrimo, jūsų nurodytu el. pašto adresu bus išsiųsta paskyros aktyvacijos nuoroda. Norėdami aktyvuoti savo paskyrą, paspauskite laiške esančią nuorodą per 24 val. nuo paskyros sukūrimo. Kitu atveju, jūsų paskyra bus neaktyvi ir negalėsite prisijungti. Jei negavote aktyvacijos laiško per 1 val., pasitikrinkite savo naudojamos el. pašto sistemos reklamų arba nepageidaujamų laiškų aplanką. Jei ten laiško nėra, kreipkitės el. paštu: pegasas@pegasas.lt.

PEGASO kortelė. Registracijos metu, jei jūsų paskyros el. pašto adresas sutampa su mūsų lojalių klientų duomenų bazėje esančiais duomenimis, prie jūsų paskyros bus automatiškai pridėta jums priklausanti PEGASO kortelė ir galėsite naudotis kortelės pasiūlymais pirkdami internetu.
Visgi, jei PEGASO kortelę turite ir dėl duomenų neatitikimo ji nebuvo automatiškai pridėta prie paskyros, pridėti kortelę galėsite ir vėliau. Prisijungę prie savo paskyros, eikite į paskyros nustatymus ir pasirinkite „PEGASO kortelė“. Tam skirtame laukelyje suveskite pilną savo turimos PEGASO kortelės numerį ir sekite tolesnius sistemos nurodymus.

Ar galiu pirkti Pegasas.lt be registracijos?

Rodyti

Pegasas.lt galite pirkti be registracijos. Susidėję prekes į pirkinių krepšelį, atsidariusiame prisijungimo lange pasirinkite „Pirkti neprisijungus“. Toliau sekite pirkimo krepšelio žingsnius ir suveskite užsakymo vykdymui reikalingus asmens ir pristatymo duomenis.

Visgi, rekomenduojame susikurti paskyrą Pegasas.lt, kad galėtumėte naudotis savo PEGASO kortelės teikiamais pasiūlymais pirkdami internetu ir greičiau bei patogiau apsipirkti, naudodami išsaugotus savo užsakymo adresus.

Ar galiu atsiimti Pegasas.lt užsakymą knygyne?

Rodyti

Savo Pegasas.lt užsakymą galite atsiimti tik Vilniaus Akropolyje esančiame PEGASO knygyne.

Užsakymą atsiėmimui paruošime per 1 – 3 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo. Apie paruoštas atsiėmimui prekes būsite informuoti el. laišku. Vykdami atsiimti siuntos, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, nes siunta bus atiduota tik užsakyme nurodytam gavėjui.

Atsiėmimas knygyne yra nemokamas.

Kaip galiu gauti užsakytas prekes į LP Express siuntų savitarnos terminalą?

Rodyti

Krepšelio žingsnyje „Pristatymas“ pasirinkite pristatymo būdą „Atsiėmimas LP Express siuntų terminale“.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą.

Pristatymo terminas: 1 – 3 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

 • užsakymo suma iki 30 € – 1,50 €
 • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI.

Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute. Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą. Savo užsakymą atsiimti galėsite per 72 val., suvedę žinute gautą unikalų kodą.

Svarbu! Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP Express siuntų savitarnos terminalą tik po papildomų pristatymo išlaidų apmokėjimo.

Kaip galiu gauti užsakytas prekes į pašto skyrių?

Rodyti

Krepšelio žingsnyje „Pristatymas“ pasirinkite pristatymo būdą „Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje“.

Pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, prekės bus pristatytos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių.

Pristatymo terminas: iki 7 darbo dienų.

Pristatymo mokestis:

 • užsakymo suma iki 30 € – 2,30 €
 • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI.

Apie atėjusią siuntą būsite informuoti specialiu Lietuvos pašto pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. Užsakymą iš pašto skyriaus galėsite atsiimti per 14 kalendorinių dienų.

Svarbu! Vykdami atsiimti siuntos, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta bus atiduota tik užsakyme nurodytam gavėjui.

Kaip galiu gauti užsakytas prekes į namus ar biurą?

Rodyti

Krepšelio žingsnyje „Pristatymas“ pasirinkite pristatymo būdą „Pristatymas per kurjerių tarnybą“. Komentaro laukelyje palikite kurjeriui naudingą informaciją – laiptinės kodą, pastato aukštą ir kt.

Užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Pristatymo terminas: 1 – 3 darbo dienos.

Pristatymo mokestis:

 • užsakymo suma iki 30 € – 2,30 €
 • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI.

Jeigu norite užsakymą gauti tiesiai į namus ar darbovietę, užsisakydami būtinai nurodykite tikslų pristatymo adresą ir telefono nr. Kurjeris Jums paskambins ir suderinsite tikslų pristatymo laiką. Užsakymai pristatomi darbo dienomis.

 

Vilniaus mieste galite rinktis skubų prekių pristatymą. Krepšelio žingsnyje „Pristatymas“ pasirinkite pristatymo būdą „Skubus pristatymas Vilniuje“. Komentaro laukelyje palikite kurjeriui naudingą informaciją – laiptinės kodą, pastato aukštą ir kt.

Užsakymą Vilniaus mieste pristatysime Jūsų nurodytu adresu per 2 val. nuo apmokėjimo, jei užsakymą pateikėte ir apmokėjote darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. 

Jei užsakymą pateikėte darbo dieną po 17 val., savaitgalį ar šventinę dieną, Jūsų užsakymą pristatysime sekančią darbo dieną.

Pristatymo terminas: 2 val. – 1 darbo diena.

Pristatymo mokestis: 5 €

Užsisakydami būtinai nurodykite tikslų pristatymo adresą ir telefono nr., kuriuo atvykęs su jumis susieks kurjeris. Užsakymai pristatomi darbo dienomis.

Ar siunčiate prekes į užsienį?

Rodyti

Užsakymus greitai ir saugiai pristatome į užsienio šalis. Pristatymo terminas: 3 – 7 darbo dienos.

Pristatymo mokestis: nuo 9 €. Susidėjus prekes į pirkinių krepšelį ir nurodžius pristatymo šalį, sistema automatiškai paskaičiuos Jūsų siuntos pristatymo kainą pagal pasirinktą užsienio šalį bei užsakymo svorį.

Kaip galiu apmokėti savo užsakymą?

Rodyti

Per elektroninės bankininkystės sistemą. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite prisijungti prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos ir patvirtinti suformuotą mokėjimo pavedimą. Prekių krepšelio žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. Kai patvirtinsite savo užsakymą, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį. Elektroninės bankininkystės sistemai automatiškai bus perduota Jūsų užsakymo suma. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą. Patvirtinę mokėjimą, grįžkite į Pegasas.lt puslapį, kuriame galėsite matyti savo užsakymų sąrašą (tik registruoti naudotojai).
Jei tarp pateiktų el. bankininkystės sistemų nerandate savo banko, rekomenduojame rinktis kitą apmokėjimo būdą.

Banko pavedimu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite į mūsų nurodytą banko sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Prekių krepšelio žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite apmokėjimą banko pavedimu. Patvirtinę užsakymą, savo nurodytu el. pašto adresu gausite užsakymo patvirtinimą ir mokėjimui atlikti reikalingus duomenis.

Mokėdami banko pavedimu, būtinai nurodykite šiuos duomenis:

 • Gavėjas: UAB ALG KNYGYNAI
 • Bankas: SEB bankas
 • Banko sąskaitos nr.: LT72 7044 0600 0159 3191
 • Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris, kurį rasite užsakymą patvirtinančiame el. laiške

Svarbu! Mokėjimo skiltyje būtinai nurodykite savo užsakymo numerį.

Užsakymo apmokėjimo terminai:

 • fiziniams asmenims – 14 kalendorinių dienų,
 • juridiniams asmenims – 30 kalendorinių dienų.

Negavus Jūsų mokėjimo per nurodytą terminą, užsakymą anuliuosime.

Per „PayPal“ sistemą. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymą apmokėsite naudodamiesi kreditinių kortelių aptarnavimo sistema „PayPal“. Norėdami naudotis šiuo atsiskaitymo būdu, privalote būti užsiregistravę „PayPal“ sistemoje. Prekių krepšelio žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite „PayPal“.

Grynaisiais pinigais. Grynaisiais pinigais atsiskaityti galite siuntos atsiėmimo metu Lietuvos pašto skyriuje arba kurjeriui. Atsiimdami siuntą iš kurjerio, turėkite tikslią pinigų sumą, kuri nurodyta Jūsų užsakyme.

Banko mokėjimo kortele. Banko kortele atsiskaityti galite siuntos atsiėmimo metu daugumoje Lietuvos pašto skyrių bei LP Express savitarnos siuntų terminaluose.

Ar galiu apmokėti užsakymą atsiimdamas prekes?

Rodyti

Pasirinkę prekių pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, LP Express savitarnos siuntų terminalą arba kurjeriu, galėsite savo užsakymą apmokėti prekių atsiėmimo metu.

Grynaisiais pinigais atsiskaityti galite siuntos atsiėmimo metu Lietuvos pašto skyriuje arba kurjeriui. Atsiimdami siuntą iš kurjerio, turėkite tikslią pinigų sumą, kuri nurodyta Jūsų užsakyme.

Banko kortele atsiskaityti galite siuntos atsiėmimo metu daugumoje Lietuvos pašto skyrių bei LP Express savitarnos siuntų terminaluose.

Per kiek laiko pristatysite mano užsakymą?

Rodyti

Jūsų užsakymą pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo:

 • Atsiėmimas Vilniaus Akropolyje esančiame PEGASO knygyne – 1 – 3 darbo dienos;
 • Atsiėmimas LP Express siuntų terminale – 1 – 3 darbo dienos;
 • Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje – iki 7 darbo dienų;
 • Pristatymas per kurjerių tarnybą – 1 – 3 darbo dienos;
 • Skubus pristatymas Vilniuje – 2 val. – 1 darbo diena;
 • Pristatymas užsienyje – 3 – 7 darbo dienos.

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Rodyti

Jūsų užsakymo pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo:

 • Atsiėmimas Vilniaus Akropolyje esančiame PEGASO knygyne – NEMOKAMAI;
 • Atsiėmimas LP Express siuntų terminale:
  • užsakymo suma iki 30 € – 1,50 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI;
 • Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje:
  • užsakymo suma iki 30 € – 2,30 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI;
 • Pristatymas per kurjerių tarnybą:
  • užsakymo suma iki 30 € – 2,30 €
  • užsakymo suma virš 30 € – NEMOKAMAI;
 • Skubus pristatymas Vilniuje – 5 €.
 • Pristatymas užsienyje – nuo 9 €. Susidėjus prekes į pirkinių krepšelį ir nurodžius pristatymo šalį, sistema automatiškai paskaičiuos Jūsų siuntos pristatymo kainą pagal pasirinktą užsienio šalį bei užsakymo svorį.

Kaip galiu pasinaudoti PEGASO kortele pirkdamas Pegasas.lt?

Rodyti

Susikurkite paskyrą Pegasas.lt ir naudokitės savo PEGASO kortelės teikiamais pasiūlymais pirkdami internetu.

Registracijos metu, jei jūsų paskyros el. pašto adresas sutampa su mūsų lojalių klientų duomenų bazėje esančiais duomenimis, prie jūsų paskyros bus automatiškai pridėta jums priklausanti PEGASO kortelė ir galėsite naudotis kortelės pasiūlymais pirkdami internetu.

Visgi, jei PEGASO kortelę turite ir dėl duomenų neatitikimo ji nebuvo automatiškai pridėta prie paskyros, pridėti kortelę galėsite ir vėliau. Prisijungę prie savo paskyros, eikite į paskyros nustatymus ir pasirinkite „Pegaso kortelė“. Tam skirtame laukelyje suveskite pilną savo turimos PEGASO kortelės numerį ir sekite tolesnius sistemos nurodymus.

Jei nepavyko prijungti savo turimos PEGASO kortelės prie paskyros, gali būti, kad mūsų turimi kortelės savininko duomenys nesutampa su jūsų pateiktais duomenimis. Tuomet kviečiame užsukti į artimiausią jums PEGASO knygyną ir atnaujinti savo kortelės duomenis, užpildant PEGASO kliento kortelės anketą.

Ką reiškia prie prekės nurodyta kaina „su Pegaso kortele“?

Rodyti

Prie prekės nurodyta kaina su prierašu „su Pegaso kortele“ reiškia, kad šiai prekei galioja speciali kaina su PEGASO kortele.

Šia kaina galėsite pasinaudoti tik turėdami PEGASO kliento kortelę. Pirkdami knygyne, pateikite kortelę kasoje. Pirkdami internetu, registruokitės Pegasas.lt ir pridėkite savo turimą kortelę prisijungę prie savo paskyros.

Jei jau esate sukūręs paskyrą Pegasas.lt ir turite priskirtą PEGASO kortelę, matysite galutinę prekės kainą su pritaikyta kortelės nuolaida.

Kam reikalinga PEGASO kliento kortelė?

Rodyti

Turėdami PEGASO kliento kortelę, galėsite pasinaudoti geriausiais mūsų pasiūlymais:

Vertingos PEGASO kolekcijų knygos už ypatingą kainą. PEGASO kolekcija – tai moderniosios klasikos kūriniai, kuriuos įdomu skaityti. Originalūs, stilingi knygų leidimai, kurie papuoš namų bibliotekas ir puikiai tiks dovanoti. PEGASO vaikų kolekcija – tai rinktinės knygos vaikams. Įtraukiančios ir užburiančios istorijos, kurios skaitymą vaikams pavers malonumu! Naujausia kolekcijos knyga – su unikaliu kolekciniu knygos skirtuku. PEGASO pažintinė kolekcija – trumpai, aiškiai ir su šmaikščiomis iliustracijomis supažindina skaitytojus su pagrindinėmis mokslo kryptimis. Naujausios kolekcijų knygos ypatingomis kainomis – tik su PEGASO kortele.

Asmeninė gimtadienio nuolaida ištikimiausiems. Su PEGASO kortele gaukite 20% nuolaidą knygoms* jūsų gimtadienio mėnesį. Gimtadienio pasiūlymas jūsų gimtadienio mėnesį galios, jei Jūs:
- su PEGASO kortele per paskutinis 12 mėnesių pirkote daugiau nei 3 kartus;
- atnaujinote savo PEGASO kortelės duomenis ir pažymėjote, kad sutinkate gauti asmeninius pasiūlymus.
*Nuolaida netaikoma mokyklinei literatūrai, vadovėliams ir pratyboms. Nuolaidos nesumuojamos.

Geriausi pasiūlymai su PEGASO kortele. PEGASO kortelės turėtojams nuolat pasiūlome dėmesio vertų knygų ir patrauklių prekių su ypatingomis nuolaidomis.

Kur galiu rasti galiojančius PEGASO kortelės pasiūlymus?

Rodyti

Šiuo metu galiojančius PEGASO kliento kortelės pasiūlymus rasite čia >>

Taip pat, užsukę į artimiausią jums PEGASO knygyną, ieškokite kortelės simboliu pažymėtų lentynų arba klauskite konsultanto.

Kaip galiu gauti PEGASO kortelę?

Rodyti

Užsukite į artimiausią PEGASO knygyną, užpildykite kliento kortelės užsakymo anketą ir iškart gaukite PEGASO kortelę nemokamai.

Kaip galiu pasinaudoti gimtadienio nuolaida?

Rodyti

Turėdami PEGASO kliento kortelę, ištikimiausi mūsų klientai gali gauti asmeninę gimtadienio nuolaidą. Su PEGASO kortele gaukite 20% nuolaidą knygoms* jūsų gimtadienio mėnesį.

Gimtadienio pasiūlymas jūsų gimtadienio mėnesį galios, jei Jūs:

 • su PEGASO kortele per paskutinis 12 mėnesių pirkote daugiau nei 3 kartus;
 • atnaujinote savo PEGASO kliento kortelės duomenis ir pažymėjote, kad sutinkate gauti asmeninius pasiūlymus.

*Nuolaida netaikoma mokyklinei literatūrai, vadovėliams ir pratyboms. Nuolaidos nesumuojamos.

Kaip galiu įsigyti PEGASO dovanų korteles?

Rodyti

Visuomet artėja kokia nors šventė, kurios metu sveikiname draugus, šeimos narius, kolegas ar kaimynus. Visoms progoms PEGASE rasite ir apgalvotų, ir simbolinių, bet visuomet maloniai stebinančių dovanų. Tereikia išsirinkti! Arba palikite šį pasirinkimo malonumą dovanos gavėjui, įteikdami jam PEGASO dovanų kortelę.

10, 15, 20, 30 ir 50 eurų vertės dovanų korteles galite įsigyti visuose knygynuose PEGASAS ir internetu Geradovana.lt.

Įsigyjant dovanų kortelę sąskaita faktūra nėra išrašoma.

Kiek galioja PEGASO dovanų kortelės?

Rodyti

Dovanų kortelė galioja 3 mėnesius nuo pirkimo dienos. Dovanų kortele galima atsiskaityti iki joje nurodyto galiojimo termino.

Dovanų kortelė skirta vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.

Dovanų kortelė negalioja, jei yra sugadinta: nėra matomi galiojimo terminas, kortelės numeris, kortelės vertės nominalas. Pinigai už negaliojančią arba pasibaigusio termino kortelę nėra grąžinami. Tokios kortelės į naujas nekeičiamos.

Įsigyjant dovanų kortelę sąskaita faktūra nėra išrašoma.

Ar galiu atsiskaityti PEGASO dovanų kortele pirkdamas internetu?

Rodyti

Taip, pirkdami internetu galite atsiskaityti PEGASO dovanų kortele.

Išsirinkę norimas prekes ir įsidėję jas į prekių krepšelį, krepšelyje pasirinkite „Pritaikyti dovanų kortelę“. Įveskite unikalų dovanų kortelės kodą į tam skirtą laukelį ir spauskite „Panaudoti kortelę“.

Dovanų kortelė skirta vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.

Vieno pirkimo metu galite panaudoti kelias dovanų korteles.

El. parduotuvėje galite atsiskaityti tik PEGASO knygynuose įsigytomis dovanų kortelėmis. „Gera dovana“ įsigytais dovanų kuponais galite pasinaudoti tik fiziniuose PEGASO knygynuose.

Kur galiu rasti artimiausią PEGASO knygyną?

Rodyti

Visų PEGASO knygynų adresus ir darbo laikus rasite Pegasas.lt tituliniame puslapyje, paslinkę žemyn.

Jei naršote kompiuteriu, visus knygynus rasite pažymėtus titulinio puslapio apačioje esančiame žemėlapyje. Skiltyje „Raskite artimiausią knygyną“ pasirinkite miestą arba leiskite interneto naršyklei naudoti jūsų buvimo vietą.

Jei naršote telefonu, titulinio puslapio apačioje skiltyje „Raskite artimiausią knygyną“ pasirinkite miestą arba leiskite interneto naršyklei naudoti jūsų buvimo vietą. Paspaudę ant pasirinkto knygyno, išskleisite jo kontaktus ir darbo laiką.

Kaip galiu sužinoti, ar prekė yra knygyne?

Rodyti

Kiekvienos prekyboje esančios prekės puslapyje po mygtuku „Pridėti į krepšelį“ rasite namuko ikonėle pažymėtą lauką „Šią prekę galite rasti knygyne“. Paspaudę „Rodyti knygynus“ išskleisite sąrašą knygynų, kuriuose šiuo metu yra prekės likutis.

Kuriame knygyne yra prekė

Ką reiškia prie prekės likučio knygyne nurodytas „Mažas prekės likutis“?

Rodyti

Mažas prekės likutis nurodo, kad knygyne turėtų būti ne daugiau nei 1-2 prekės vienetai. Todėl, prieš važiuojant pirkti, rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikrinti, ar reikalinga prekė dar yra. Knygyno darbuotojai mielai jums atidės pageidaujamą prekę sutartam laikui.

Ar galiu viename PEGASO knygyne esančią prekę įsigyti kitame Pegaso knygyne, jei ten nėra prekės?

Rodyti

Taip, jums pageidaujant, vienas knygynas gali persiųsti savo turimą prekę į kitą knygyną tame pačiame ar kitame mieste.

Dėl prekės persiuntimo kreipkitės į tą knygyną, kuriame norite įsigyti prekę, ir sutarkite dėl reikalingo prekės kiekio persiuntimo. Norėdami įsigyti prekę kitame knygyne, nei ji šiuo metu yra, turėsite sumokėti prekės persiuntimo išlaidas.

Ar galiu grąžinti įsigytas prekes?

Rodyti

Jei gavote nekokybišką prekę iš Pegasas.lt, nedelsdami rašykite el. paštu pegasas@pegasas.lt. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška.

Jeigu prekė, kurią užsisakėte Pegasas.lt, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę el. paštu pegasas@pegasas.lt ir išsiųsti ją atgal adresu: Didysis Pegasas, PC AKROPOLIS, Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius, sumokant knygos grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už nepatikusią prekę per 15 dienų nuo jos gavimo.
Grąžinant prekes, būtina pateikti pirkimo sąskaitą. Atgal priimamos tik kokybiškos, nepažeistos ir nepraradusios prekinės išvaizdos prekės. Nustačius, kad ji buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti visus nuostolius ir pinigai jam nėra grąžinami.

 

Jei PEGASO knygyne įsigijote nekokybišką prekę, su pirkimo kvitu kreipkitės į knygyną, kuriame įsigijote prekę ir ji bus pakeista arba, jei nėra galimybės prekės pakeisti, jums bus grąžinta už prekę sumokėta pinigų suma.

Kai kurios PEGASO knygynuose įsigytos kokybiškos prekės gali būti nekeičiamos ir negrąžinamos, vadovaujantis LR ūkio ministro 2014 m. liepos 22 d. NUTARIMU Nr. 738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių“ 17 punktu:

<...> Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, gali būti netenkinamas įsigijus tokias prekes:

• spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius;
• žaislus, žaidimus.

Ką daryti, jei įsigijau nekokybišką prekę?

Rodyti

Jei gavote nekokybišką prekę iš Pegasas.lt, nedelsdami rašykite el. paštu pegasas@pegasas.lt. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška.

Jei PEGASO knygyne įsigijote nekokybišką prekę, su pirkimo kvitu kreipkitės į knygyną, kuriame įsigijote prekę ir ji bus pakeista arba, jei nėra galimybės prekės pakeisti, jums bus grąžinta už prekę sumokėta pinigų suma.

Kaip galiu įsigyti el. knygas?

Rodyti

Pegasas.lt neprekiaujame el. knygomis. Tačiau, rekomenduojame aplankyti mūsų draugus Milzinas.lt – čia rasite didelį el. knygų lietuvių kalba pasirinkimą. O įsigytas el. knygas patogiai galėsite skaityti savo išmaniajame telefone ar planšetėje, parsisiuntę Milžino programėlę.

Ar galiu palikti atsiliepimą apie įsigytą prekę?

Rodyti

Palikite atsiliepimą apie jums patikusią prekę, jūsų nuomonė bus labai vertinga Pegasas.lt lankytojams.

Atsiliepimą galite palikti prekės puslapyje prie prekės aprašymo, pasirinkę skiltį „Įvertinimai“. Įvertinkite prekę žvaigždutėmis nuo 1 iki 5 (aukščiausias įvertinimas) ir trumpai aprašykite, kodėl ši prekė jums patiko ir kodėl ją rekomenduojate kitiems.

Kaip tvarkomi mano asmens duomenys?

Rodyti

Siekdami užtikrinti aukščiausią Jūsų asmens duomenų saugumą, kviečiame jus susipažinti su mūsų taikomomis Privatumo taisyklėmis >> 

Privatumo taisyklėse rasite naudingos informacijos:

 • kokią informaciją apie Jus renkame;
 • kaip naudojame Jūsų informaciją;
 • kam atskleidžiame Jūsų informaciją;
 • ką darome, kad apsaugotume Jūsų informaciją;
 • kokios Jūsų teisės;
 • svetainėje Pegasas.lt naudojamų slapukų informaciją.

Jūsų tvarkomų asmens duomenų valdytojas yra UAB ALG knygynai, juridinio asmens kodas 125940686, esanti Ulonų g. 2, Vilniuje. Visais su Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais galite kreiptis į asmens duomenų apsaugos pareigūną el. p. pareigunas@algrupe.lt.

Savo duomenis ir naujienų prenumeratos nustatymus galite atnaujinti užsukę į artimiausią PEGASO knygyną arba prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt (registruotiems vartotojams).

Kaip galiu užsisakyti PEGASO naujienlaiškį?

Rodyti

PEGASO naujienlaiškį galite užsisakyti:

 • užpildę Pegaso kliento kortelės užsakymo anketą ir pažymėję, kad norite gauti „Visas PEGASO naujienas ir pasiūlymus“ el. paštu;
 • registruodamiesi Pegasas.lt pažymėję „Sutinku, kad UAB ALG knygynai naudotų mano pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai“;
 • prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt skiltyje „Privatumo nustatymai“;
 • Pegasas.lt titulinio puslapio skiltyje „Užsisakykite mūsų naujienlaiškį“ suvedę savo el. pašto adresą ir patvirtinę prenumeratos užsakymą, paspaudę ant į savo el. pašto dėžutę gautos prenumeratos patvirtinimo nuorodos.

Kaip atsisakyti PEGASO naujienlaiškio?

Rodyti

PEGASO naujienlaiškio galite atsisakyti:

 • užpildę Pegaso kliento kortelės užsakymo anketą ir pažymėję, kad nenorite gauti „Visas PEGASO naujienas ir pasiūlymus“ el. paštu;
 • registruodamiesi Pegasas.lt pažymėję „Nesutinku, kad UAB ALG knygynai naudotų mano pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai“;
 • prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt skiltyje „Privatumo nustatymai“;
 • paspaudę ant PEGASO naujienlaiškio pabaigoje esančios nuorodos.

Kaip atsisakyti gauti SMS žinutes?

Rodyti

PEGASO SMS žinučių galite atsisakyti:

 • užpildę Pegaso kliento kortelės užsakymo anketą ir pažymėję, kad nenorite gauti „Visas PEGASO naujienas ir pasiūlymus“ SMS žinute;
 • registruodamiesi Pegasas.lt pažymėję „Nesutinku, kad UAB ALG knygynai naudotų mano pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai“;
 • prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt skiltyje „Privatumo nustatymai“.

Ką daryti, jei negavau paskyros aktyvavimo nuorodos?

Rodyti

Jei negavote aktyvacijos laiško per 1 val., pasitikrinkite savo naudojamos el. pašto sistemos reklamų arba nepageidaujamų laiškų aplanką. Jei ten laiško nėra, kreipkitės el. paštu: pegasas@pegasas.lt.

Ką daryti, jei negavau užsakymo patvirtinimo laiško?

Rodyti

Jei negavote užsakymo patvirtinimo laiško per 1 val. nuo užsakymo patvirtinimo, pasitikrinkite savo naudojamos el. pašto sistemos reklamų arba nepageidaujamų laiškų aplanką. Jei ten laiško nėra, kreipkitės el. paštu: pegasas@pegasas.lt.

Per kiek laiko gausiu atsakymą, jei parašiau el. laišką į pegasas@pegasas.lt?

Rodyti

Pegasas.lt klientai aptarnaujami darbo dienomis I-V 9:00 iki 18:00 val.

Į jūsų laišką atsakysime tą pačią dieną, jei jį gavome darbo dieną iki 17 val. Į vėliau arba savaitgalį ir švenčių dienomis gautus laiškus atsakysime sekančią darbo dieną.

Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą