DAILĖ IR TECHNOLOGIJOS. IV klasės vadovėlis

13,75 €
Loading
Vadovėlio skyriuose komponuojama mokomoji medžiaga apima įvairius dailės raiškos būdus ir technologijų programų užduotis. Autorės siekia, kad vadovėlyje dominuotų medžiaga iš mokiniams pažįstamos aplinkos. Jaučiamas dėmesys vaikų socialinei aplinkai. Dailės temose iliustracijos skirtos meno vertybių pažinimui, vaiko kūrybinės minties sužadinimui, dailės kalbos suvokimui, dailės kūrinių stebėjimui, interpretavimui ir vertinimui. Technologijų temose — gaminių funkcijų, darbo operacijų vaizdavimui, skirtingų medžiagų pažinimui. Labai svarbios iliustracijos, kuriose matome gaminių poveikį sveikatai ir darbo saugai.
Vadovėlyje vartojamos šiuolaikinės sąvokos, sutinkamos ir dailės, ir technologijų dalykuose. Šios sąvokos lakoniškai paaiškinamos, o vadovėlio pabaigoje pateikiamas žodynėlis, kuris mokiniams tampa papildomu informacijos šaltiniu.
Svarbu tai, kad dalis užduočių nukreipta kūrybiniams rezultatams perkelti į mokinių socialinę kultūrinę erdvę. Jos skatina domėtis savo krašto ir šalies gamtos bei kultūros paminklais, muziejais, parodomis, kultūriniais renginiais.
Technologines problemas nagrinėjančiuose skyreliuose veiksmų seka pateikiama sunumeruota. Todėl ketvirtokai turi galimybę naudodamiesi nesudėtingomis schemomis ir brėžiniais patys savarankiškai atlikti užduotis. Pateiktos užduotys padeda diferencijuoti mokymą(si). 
 
IV klasės vadovėlio DAILĖ IR TECHNOLOGIJOS komplektą sudaro vadovėlis, pratybų sąsiuvinis ir mokytojo knyga.
Daugiau informacijos
SKU 000000000001108514
EAN kodas 9785430050627
ISBN kodas 9785430050627
Puslapių skaičius 96
Spalvingumas Spalvotas
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2008-01-01
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 20x28,5x0,4
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą