DAILĖ. Vadovėlis IX–X klasei

18,19 €
Loading

IX–X klasės dailės vadovėlis atitinka Bendrųjų programų reikalavimus, sistemina ir gilina mokinių meninės raiškos ir dailės pažinimo patirtį, logiškai pereina prie sąmoningo ir aktyvaus praeities ir dabarties meninių idėjų pažinimo, interpretacijos ir vertinimo.
 
Vadovėlis:
• Patrauklus, žadinantis norą mokytis.
• Pritaikytas įvairiems mokymosi stiliams, skirtingos patirties mokiniams.
• Ugdo kūrybinį mąstymą – skatina mokinius išreikšti save, ieškoti idėjų įvairiuose šaltiniuose, tyrinėti tradicinius ir šiuolaikinius raiškos būdus, suprasti savo ir kitų kūrybą, kritiškai ir tolerantiškai ją vertinti.
• Lavina visus mokinių intelektinius gebėjimus; mokomoji medžiaga moko mąstyti, kelti savitas idėjas, aktyviai ir kūrybiškai dirbti.
• Temos ir užduotys išplaukia viena iš kitos, anksčiau įgyta patirtis siejama su nauja mokomąja medžiaga ir mokinio aplinka.
• Iliustruotas dailės, architektūros ir dizaino kūrinių pavyzdžiais. Šalia užsienio dailininkų pavardžių skliausteliuose parašyta pavardė originalo kalba, kuri padės ieškoti informacijos apie autorių ir jo kūrybos vaizdų internete, meno albumuose ir enciklopedijose.
• Kiekvieną pamoką mokiniams keliami mokymosi uždaviniai, pateikiama informacija apie nagrinėjamą meninę problemą ir jos sprendimo būdus. Atsakydami į klausimus, mokiniai aiškinasi meninės kūrybos ypatumus, mokosi vertinti ir aptarti dailės kūrinius.
• Siūlomos raiškos užduotys skatina lyginti ir išmėginti įvairius tos pačios temos atskleidimo būdus, pratina įsivertinti ir apmąstyti savąją patirtį.
• Aptariami ir lavinami dailės gebėjimai, būtini ne tik menininko (dailininko, dizainerio, architekto, reklamos specialisto ir kt.), bet daugeliui kitų šiuolaikinių profesijų: vadybininko, gido, renginių organizatoriaus, kirpėjo, stilisto, konditerio, technologo, konstruktoriaus ir kt.)
• Suteikiama puikių galimybių įsivertinti įgytą patirtį ir ieškoti naujų raiškos galimybių – kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiama žinių pasitikrinimo ir įsivertinimo testų, medžiagos dailės kūriniams tyrinėti, idėjų kūrybai, patarimų, kaip atlikti raiškos užduotis.

Komplektas apdovanotas Europos mokomosios literatūros leidėjų grupės (EEPG) rengiamų Geriausių Europos mokymo(si) priemonių apdovanojimų BELMA 2014 specialiuoju komisijos prizu!

Komplektą sudaro: vadovėlis, kūrybinių užduočių sąsiuvinis, interaktyvi mokytojo knyga (www.pegasas.lt, el. knygos).

Daugiau informacijos
SKU 000000000003135015
EAN kodas 9785430060817
ISBN kodas 9785430060817
Puslapių skaičius 160
Spalvingumas Spalvotas
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2013-07-26
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 26x19,5x0,7
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą