Daktaras Dolitlis

18,29 €
Loading
Daktaras Dolitlis – ne paprastas  gydytojas. Jis negydo žmonių – jis gydo gyvūnus! Be to, moka jų kalbą! 
Jonas Dolitlis – geraširdis ir ekscentriškas kaimo gydytojas, savo praustuvėje auginantis auksinę žuvelę, sandėliuke triušius, po pianino dangčiu – baltąsias peles, o rūsyje – ežį. Jo namai pilni visokių padarų: papūgų, kiaulių, beždžionių, šunų... Be to, daktaras turi stebuklingą dovaną: gali susikalbėti su gyvūnais. Šis talentas labai praverčia, nors jis yra tikras daktaras, bet gyvūnai, kaip pacientai, Dolitliui daug mielesni nei žmonės. Greitai daktaras Dolitlis taip išgarsėja visame pasaulyje, kad į jį kreipiasi net sergančios beždžionės iš Afrikos! Ak, jas užklupo baisi epidemija…
Daktaras Dolitlis nedelsdamas išsiruošia į kelionę. Jį lydi išmintingoji papūga Polinezija, antis Tap-tap, šuo Vipas, beždžionė Či-či, kiaulė Kriu-kriu ir pelėda Tū-tū.
Kvapą gniaužiantys nuotykiai ir daugybė juokingų situacijų laukia daktaro ir jo bendražygių kiekviename žingsnyje. O už pagalbą linksmosios beždžionės atsidėkoja daktarui Dolitliui padovanodamos stumk-trauk – vienintelį dvigalvį gyvūną visame pasaulyje!
Knygoje rasite dvi istorijas „Daktaras Dolitlis ir jo gyvūnai“ bei „Daktaro Dolitlio paštas“.
„Kiekvienas vaikas, kuris praranda puikią progą susipažinti su entuziastingu gamtininku ir gydytoju, visais jo pagalbininkais, draugais ir gyvūnais – praleidžia svarbią vaikystės dalį“, – sakė garsi beždžionių tyrinėja Jane Goodall.
Hugh Loftingo istorijos apie Daktarą Dolitlį – vienos linksmiausių, nuostabiausių ir vaizdingiausių  vaikų literatūroje, kuriomis žavėjosi ir tebesižavi ištisos skaitytojų kartos.
Nesenstantis Hugh Loftingo pasakojimas iliustruotas 58 mielais ir originaliais autoriaus piešiniais.
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094841026
ISBN kodas 9786094841026
SKU 000000000002183696
Leidimo metai 2020-04-28
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 352
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 20,6x14,5x3,2
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą