Depresija ir kūnas. Planas įveikti

6,39 €
Loading
Revoliucinis garsaus psichiatro metodas, padėsiantys įveikti depresiją.

Dr. Aleksandro Loveno (Alexander Lowen) nuomone, depresijos apimtas žmogus yra praradęs ryšį su realybe, o ypač su savo kūno realybe. Šioje įkvepiančioje, novatoriškoje knygoje tyrinėjamos kultūrinės ir psichologinės priežastys, dėl kurių patenkama į tokią situaciją; joje parodoma, kaip galime įveikti depresiją, atkūrę ryšį su savo fizine savastimi ir mokydamiesi atpažinti fizinę savo emocijų išraišką. 
Turėdamas milžinišką darbo su depresija sergančiais pacientais patirtį, autorius pateikia paprastų, bet nepaprastai efektyvių pratimų kompleksą, kurie padės sužadinti įgimtą savo energiją, išreikšti meilę ir savąjį unikalumą, atgaivinti dvasingumą ir tikėjimą gyvenimu.

"Dr. Loveno knyga svarbi visiems, ji sudomins tiek profesionalus, tiek nespecialistus. Šis rašytojas yra nepaprastai ryškus ir rašo be galo atvirai."
"Publishers Weekly"

Valstybėse, kuriose atlikti išsamūs tyrimai, depresija sergančiųjų skaičius paprastai yra apie 5–6 procentus. Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija depresiją, nuo kurios kenčia daugybė žmonių, laiko labiausiai slegiančia liga. 
Dr. Aleksandras Lovenas (Alexander Lowen) yra revoliucinio bioenergetinės psichoterapijos metodo kūrėjas. Atliekant pratimus galima atkurti natūralią kūno laisvę ir spontaniškumą. Taikant šį metodą, dirbama tiek su kūnu, tiek atliekama asmeninė psichoanalizė.

Daugiau informacijos
EAN kodas 0978609954745
ISBN kodas 0978609954745
SKU 000000000002175546
Leidimo metai 2018-02-20
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 288
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 18,5x11,5x1,1
Leidykla forSMART VšĮ

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą