Jūsų krepšelis 0

Didi magija. Kūrybiškas gyvenimas be baimės - Elizabeth Gilbert

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Didi magija. Kūrybiškas gyvenimas be baimės

Big Magic Elizabeth Gilbert

Kaina: 16,59

Išparduota

Iš anglų k. vertė Agnė Puzauskaitė
240 p., kietas virš.
21x14x2,5 cm
Leidykla: Leidykla Vaga UAB, 2016
ISBN 9785415024346
Prekės kodas 9785415024346

Amerikiečių rašytojos Elizabeth Gilbert knygos – neišsemiamas skirtingo amžiaus ir skirtingus gyvenimo kelius pasirinkusių žmonių įkvėpimo šaltinis. Šįkart mylima autorė mosteli naują burtą – knygą Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės, kurioje dalijasi išmintimi ir savitu požiūriu į kūrybiškumą. Ji griauna itin gajus stereotipus apie neatsiejamą kūrybos ir kančios ryšį ir primena mums, koks lengvas ir vaiskus gali būti kūrybiškas gyvenimas.  


Pasakodama savo asmeninės patirties ir bičiulių istorijas, autorė kursto puoselėti smalsumą, gyvenime veikti tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą, ir stoti akistaton su savo baimėmis. Kad ir ko norėtume – parašyti knygą, kurti menus, įveikti sunkumus darbe, įgyvendinti ilgai atidėliojamą svajonę ar tiesiog kasdieną paversti ryškesne ir laimingesne – Didi magija įteiks jums bilietą „pirmyn“ į atradimų ir eksperimentų kelionę.

Elizabeth Gilbert – pasaulinio bestselerio Valgyk, melskis, mylėk ir daugelio kitų kūrinių, apdovanotų literatūrinėmis premijomis (PEN / Hemingway award, National Book award) autorė. Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės – jau ketvirtoji leidyklos VAGA išleista autorės knyga. 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: