- 20%
- 20%

Diena, kai liūtai ims ėsti salotas

10,95 €
Registruokitės ir sutaupykite 2,74 € (20%)
13,69 €
Loading
„Diena, kai liūtai ims ėsti salotas“
Tai romanas, tęsiantis geriausias tokių knygų, kaip „Dievas visada keliauja incognito“ (aut. Laurent Gounelle), tradicijas, skirtas visiems, ieškantiems įkvepiančios, kasdienes problemas padedančios spręsti literatūros.

Žmogus žmogui – liūtas. O liūtai subtilumu nepasižymi. Tvirtai įsitikinę, kad turi tokią teisę, jie primeta kitiems savo požiūrį, nė nenutuokdami, kad elgiasi egocentriškai ir pirmenybę teikia jėgos santykiams. Tokių liūtų sutinkame kasdien: įniršęs vairuotojas, maloniu balsu mus menkinantis sutuoktinis, nuo valdžios apsvaigęs viršininkas, reikli motina, geriau už mus pačius žinanti, ko mums reikia...

Tokį elgesį Romana vadina pautizmu. Aistringai darbui atsidavusi trisdešimtmetė moteris moko storžievius plėšrūnus žmogiškumo. Ji įkūrė įmonę, siūlančią išskirtinę programą – visapusišką elgsenos ir mąstymo atnaujinimą.

Naujos grupės dalyvių sąraše esama įdomių pautizmo atstovų. Ypač vienas – Maksimiljenas Vogas, garsus verslininkas, stambios kosmetikos įmonės generalinis direktorius. Nors ir velniškai patrauklus, jis – tikrų tikriausias pautizmo įsikūnijimas!
Ar Romana sugebės išmokyti Maksimiljeną kitaip reikšti savo vidinę galią ir teisingiau, pagarbiau elgtis su kitais? Ar ji mums parodys, kaip reaguoti į pautizmą ir tramdyti karštakošius? Ar jai pavyks atsispirti Maksimiljeno žavesiui? Aišku viena – jos laukia daug gražaus darbelio!
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090132029
ISBN kodas 9786090132029
SKU 000000000001111227
Originalo kalba Prancūzų
Leidimo metai 2018-04-23
Spalvingumas Dvispalvis
Puslapių skaičius 304
Pav. originalo kalba Le jour où les lions mangeront de la salade verte
Viršelio tipas Kietas
Leidykla Alma littera
Vertėjas Lina Perkauskytė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą