Jūsų krepšelis 0

Dievas visada keliauja incognito - Laurent Gounelle

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Dievas visada keliauja incognito

Dieu voyage toujours incognito Laurent Gounelle

Kaina: 14,79

Kuriame knygyne yra?

Iš prancūzų k. vertė Lina Perkauskytė
360 p., kietas virš.
24,2x15,1x3,2 cm
Leidykla: Alma littera, 2012
ISBN 9786090104682
Prekės kodas 9786090104682

Knygoje pasakojama istorija panardina į svaigią Paryžiaus vasaros atmosferą ir kviečia susimąstyti: kas gali paskatinti mus įveikti savo baimes, susikaustymą bei įpročius ir, kai gyvenimas nebeteikia džiaugsmo, priversti išsukti iš įprasto kelio?

Įsivaizduokite – nepažįstamas žmogus išgelbsti jums gyvybę mainais už pasižadėjimą daryti viską, ko tik jis pareikalaus... jūsų paties labui. Priremtas prie sienos sutinkate ir atsiduriate keistoje padėtyje: regis, viskas ima slysti iš rankų... Jūsų gyvenimas – nebe jūsų valioje, tačiau daugeliu atžvilgių gerokai įdomesnis nei anksčiau! Vis dėlto pamažu apninka abejonės: ko iš tikrųjų siekia tas žmogus, kuris kišasi į jūsų gyvenimą? Kas jis toks? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?

 

Tikiuosi, kad mano knygos ras savo skaitytoją. Rašydamas siekiau perteikti savo patirtį bei žinias, gautas iš neurologijos specialistų ir išminčių, kuriuos sutikau keliaudamas. Jie man daug davė: negalėjau viso to pasilikti vien sau.

Aš nieko neišgalvojau ir neketinu pateikti naujo, genialaus laimės recepto. Tik noriu padėti skaitytojams suvokti, kokios iš tikrųjų vertingos yra paprastos tiesos, kurias kažkodėl dažniausiai pamirštame. Kviečiu į daug ką pažvelgti kitaip.

Laurent Gounelle

Laurent Gounelle

Daugiau nei 23 šalyse skaitytojų pripažintas bestselerių rašytojas, knygų „Dievas visada keliauja inkognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius. Nuo keturiolikos metų keliavęs po pasaulį, vėliau studijavęs humanitarinius mokslus Kalifornijos universitete, Laurent Gounelle savo patirtį ir žinias perduoda skaitytojams – jo knygose nagrinėjamos problemos aktualios kiekvienam skaitytojui, o paprasta autoriaus stilistika daro jo knygas lengvai suprantamas.
Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą, prancūzas Laurent Gounelle stengiasi padėti savo skaitytojams atrasti kelią į laimingą gyvenimą.

Naujausi | Geriausi

1-10 11-20

Vita
Visų išliaupsinta, bet man pradėjus skaityti banaloka, netikroviška, psichologiniai pamokymai, padrąsinimai, bet ir nebuvo visiškai neįdomi, kad neskaityčiau toliau. Įpusėjus tapo net truputi detektyviška, žadinanti smalsumą, bet vis tiek tokia saldi ir pataikaujanti skaitytojui. Į pabaigą susiskaitė su malonumu, užkabino, daug įvykių veiksmo, o per juos ir pamokymų kiekvienam. Statyčiau šią knygą į lentyną kartu su tokiom kaip ,,Vienuolis kuris pardavė Ferrarį" ar ,,Alchemikas". Rekomenduočiau jauniems ir ne visada pasitikintiems savo jėgomis ar abejojančiais savo sugebėjimais žmonėms.

+7 Pritariu Nepritariu

E
Viena is idomiausiu kadanors skaitytu knygu. Labai rekomenduoju visiems.

+1 Pritariu Nepritariu

nerijus
Tikrai nereali knyga. Lentynoje pirmu numeriu padeta ☺

+2 Pritariu Nepritariu

Donis
nuostabi istorija, nuostabus pasakojimas, fantastiskai geras siuzetas, pabaiga labai netikéta, pamokantis romanas, nenusivyliau skaitydamas tokia gausybe puslapiu, nenusivyliau !

+2 Pritariu Nepritariu

Mantas
Puiki, idomi, itraukianti, lengvai skaitoma, galima pasisemti kazko gero :)

+1 Pritariu Nepritariu

Monika
Nepaprastai įdomi ir prasminga knyga....ją norisi ryte suryti, nes neįmanoma sustoti :)

+2 Pritariu Nepritariu

Diana
Rekomenduoju, ypač žmonėms, kuriems trūksta šiek tiek drąsos, pasitikėjimo savimi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

+6 Pritariu Nepritariu

Nusivyliau šia knyga...

-2 Pritariu Nepritariu

Armina
Puiki knyga, turėtų patikti tiek detektyvų tiek psichologinių knygų mėgejams. Rekomenduoju!

+3 Pritariu Nepritariu

Edita
fantastiška knyga, norėčiau perksityti tokių daugiau knygų, kurios nenusileistų šiai knygai įdomumu, subtilumu, šiluma . Tai viena iš retų knygų , kurias norėčiau turėti savo lentynoje; dažniausiai knygas imu iš bibliotekų, šią pasiėmusi iš bibliotekos taip pat.

+6 Pritariu Nepritariu

1-10 11-20

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: