Jūsų krepšelis 0

Dievo žinia pasauliui. Jūs mane supratote visai ne taip - Neal Donald Walsh

Dievo žinia pasauliui. Jūs mane supratote visai ne taip

Neal Donald Walsh

Kaina: 11,15

Kuriame knygyne yra?

184 p., minkštas virš.
21x14,5x1,5 cm
Leidykla: Mijalba UAB, 2016
ISBN 9786094690334
Prekės kodas 9786094690334

Nilas Donaldas Volšas (Neale Donald Walsch) yra šiuolaikinis dvasinis mokytojas. Jis – 29 knygų autorius, jo darbų tema yra šiuolaikinis dvasingumas ir naujas požiūris į Dievą.


Labiausiai Nilą Donaldą Volšą išgarsino „Pokalbių su Dievu“ serija, kurią sudaro devynios knygos. Jos išverstos į daugelį pasaulio kalbų, jas perskaitė milijonai žmonių. „Pokalbiuose su Dievu“  N.D. Volšas kritikuoja tikinčiųjų sąmonėje įsišaknijusias senas religines dogmas ir pateikia naują Dievo paveikslą. Tai Dievas, kuris nieko nebaudžia, nesmerkia ir nedraudžia, Dievas, kuris mus myli, leidžia mums patiems kurti savo tikrovę ir taip realizuoti savo dieviškumą.


Knyga, kurią dabar laikote rankose, yra „Pokalbių su Dievu“ tęsinys. Čia glaustai pateiktos pagrindinės visos serijos mintys.

Dievas mus ragina klausti. Dievas ragina domėtis. Dievas ragina daryti išvadas ir aklai nepasikliauti kitų žmonių nuomone. Toks elgesys nėra šventvagiškas. Toks elgesys drąsus. Nesu girdėjęs, kad Dievas ką nors būtų nubaudęs už drąsą. Taigi nesibaiminkite pasielgti blogai.


Bus kur kas blogiau, jeigu tokio tyrimo atsisakysite. Tada jūsų asmeninė evoliucija sustos, jūs liausitės dvasiškai augę. O jeigu taip pasielgs milijonai žmonių, jeigu jie atsisakys ištirti savo įsitikinimus ir mintis apie Dievą, blogai bus visai žmonių giminei. Tačiau kaip tik taip ir atsitiko – milijonai žmonių nusprendė nieko nedaryti. Ir Dievo žinią jie suprato visai ne taip.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: