Dominyka ir Nevalgymo Oželis

7,99 €
Loading
Tai tikra penkiametės mergaitės istorija, tapusi knyga vaikams „Dominyka ir Nevalgymo Oželis“. Joje įdomiai, kartu ir paprastai, pateikiama populiari tema kiekvienai šeimai – sveika vaikų mityba. 
Vienas iš pagrindinių knygos herojų – Nevalgymo Oželis – įkūnija mažųjų nenorą valgyti, jų “ožiukus” prie stalo. Penkiametė Dominyka nedrįsta ragauti sveiko maisto, pernelyg pamėgsta saldumynus, todėl fėja Sveikatytė pavargsta ir nusilpsta… Netikėtas mergaitės ir fėjos susitarimas, padėjęs išvaryti Nevalgymo Oželį, ne tik atveria galimybę pažinti skonių ir kvapų pasaulį, bet ir vilioja knygelę skaityti dar ir dar. Originalus pasiekimų dienoraštis, pateiktas knygelės gale, yra puikus būdas suburti šeimą bei skatinti mažuosius ragauti naujus maisto produktus.
„Vieną dieną nutiko labai keistas dalykas. Pas Dominyką apsigyveno Nevalgymo Oželis! Jo niekas niekada nematė: nei mama, nei tėtis, nei brolis Adomas. Nevalgymo Oželio neužklupo net ir mažoji sesytė Monika. Kur slėpėsi Nevalgymo Oželis, žinojo tik Dominyka..."
Ši knygelė apie meilę ir rūpestį, apie turimus įpročius, baimę įsileisti tai, kas nauja, apie netikėtą išeitį ir pažinimo džiaugsmą."
Knygelę puošia ir išskirtinumo suteikia spalvingos, šmaikščios iliustracijos, pieštos spalvotais pieštukais.
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094554353
ISBN kodas 9786094554353
SKU 000000000002180646
Leidimo metai 2019-08-23
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 24
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 20,5x20,5x0,7
Leidykla Inga Gimbutienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą