Draugės, pasimatymai ir naktinės paslaptys

5,21 €
Loading
Tai ketvirtoji „Draugių, pasimatymų ir pripučiamų liemenėlių“ autorės knyga paaugliams. Šiaurės Londono panelių istorija gauna šviežio kraujo – Tereza Džoana Vots, draugų vadinama Tidžei. Mergaitė, kurios galvoje gyvena kelios skirtingos asmenybės, kuri kartais virsta ateive Nūla iš Zogo planetos ir kuri yra rankų lenkimo čempionė. Šie metai jai labai sunkūs. Pirma, jos geriausia draugė išvažiuoja gyventi į Pietų Afrikos Respubliką, paskui jai ima kenkti bendraklasė Vendi Roberts. Dar niekada Tidžei nesijautė tokia vieniša. Be to, ji turi problemų su vaikinais. Jie elgiasi su Tidžei kaip su vienu iš savų draugų ir visai nepastebi, kad ji yra mergaitė.
Viskas prasideda taisytis, kai su Tidžei susidraugauja Liusi. Tačiau ar Nesta ir Izė priims ją į savo draugiją? Ar įsileis į naktinių paslapčių, juoko ir patarimų pasaulį? Ar jos gali padėti Tidžei būti savimi? Viskas priklauso tik nuo Tidžei, ar ji sugebės pritapti naujoje Nestos, Liusi ir Izės draugijoje.
 
„– Taigi, Tidžei, ar patinka koks vaikinas?
Papurčiau galvą.
– Nelabai
– Tai kodėl visa išraudai? – paklaustė Nesta.
– Nesta! – suškuko Liusi.
– Kas? Kas yra?
– Tegul pasako, kada norės, – ištarė Izė.
Nusprendžiau į tai įsitraukti.
– Na, manau, yra vienas vaikinas, – pasakiau, – pažįstu jį visą savo gyvenimą, tačiau su manimi elgiasi kaip su vienu iš savo draugelių, o ne kaip su mergaite.“

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955241959
SKU 000000000001101991
ISBN kodas 9955241950
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2006-06-01
Puslapių skaičius 168
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Mates, Dates, and Sleepover Secrets
Formatas 12,4x19,7
Leidykla Alma littera
Vertėjas Eglė Petrauskaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą