Dvynės

18,49 €
Loading

– Tu viską griauni, – kaltino Tabita. – Visos bėdos per tave.
   Tuos žodžius ji ištarė prieš keturiolika metų, ir nuo tol seserys beveik nesikalbėjo.

 

Elin Hilderbrand – amerikiečių autorė, dvidešimt penkerius metus gyvenanti Nantaketo kurorte, 22 bestseleriais tapusių romanų autorė, kurią spauda vadina „paplūdimio romanų karaliene“. Lietuviškai jau išleisti jos romanai „Tobula pora“ („Tyto alba“, 2019), „Miestelis prie vandenyno“ („Tyto alba“, 2020).


„Dvynės“ pasakoja apie dvi identiškas seseris, gyvenančias dviejose gretimose salose. Martos Vynuogyną ir Nantaketą skiria tik vienuolika mylių, tačiau dvynėms Harper ir Tabitai Frost šis atstumas tiesiog neįveikiamas. Jiedvi išsiskyrė ne savo noru: skirdamiesi tėvai pasidalijo ir paaugles dukras. Santūri, užsisklendusi Tabita su valdinga motina išsikraustė į Nantaketą, o Harper su tėvu liko Martos Vynuogyne. Pamažu praraja tarp seserų vis gilėjo, kol tapo beveik neperžengiama. Jos nebendravo ištisus keturiolika metų. Tačiau tėvo mirtis priverčia seseris vėl susitikti – ir netgi kuriam laikui... apsikeisti gyvenimais, kad išgelbėtų šeimos duženas. Tačiau jos nė nenumanė, kiek paslapčių, gandų ir melagysčių atras svetimame gyvenime, nors abi labai tikėjosi įlindusios į svetimą kailį visa tai palikti už nugaros... Ar Harper ir Tabita įveiks priešiškumą ir liausis varžytis?

 

Senos nuoskaudos, nauji meilės romanai ir nesusipratimai. Mėginimas ištaisyti klaidas, išspręsti įsisenėjusias problemas ir susitaikyti. Visa tai – dėl dviejų identiškų, bet tokių skirtingų seserų pastangų iš naujo pradėti gyvenimą. Visa tai – per vieną vasarą, apie kurią dar ilgai bus kalbama ir Nantakete, ir Martos Vynuogyne.

 

„Dvynės“ – dvi salos, du gyvenimai, dvi seserys ir daugybė paslapčių.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094665110
ISBN kodas 9786094665110
SKU 000000000002186066
Leidimo metai 2021-01-26
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 432
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba THE IDENTICALS
Formatas 22,1x14,7x4,1
Leidykla Tyto alba UAB
Vertėjas Džilda Jansonaitė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą