Dvynukai sekliai pavojuje. Bakterijų byla

13,89 €
Loading

DĖMESIO! Ši knyga iš spaustuvių atkeliaus gruodžio mėnesio pabaigoje. Todėl įsijigus ją, visą užsakymą atsiųsime gruodžio pabaigoje kartu su nauja knyga.


Jurga Baltrukonytė, Algis Kriščiūnas „Dvynukai sekliai pavojuje: bakterijų byla“

7–12 metų vaikams


Jei patinka pavojingi nuotykiai, siaubas ir paslaptys, bet ir gerai pakikenti, ši knyga – tavo grobis!


Dvynukai Paula ir Nojus – nepaprasti vaikai. Jų tėtis, garsus mokslininkas Plumbergas, bėgdamas nuo miestui gresiančios katastrofos, pastatė savo šeimai ypatingą namą – burbulą. Ten saugu, bet šeima negali gyventi ramiai žinodama, kad miestui gresia didelis pavojus.


Dvynukai tampa sekliais. Jų tikslas – aptikti fabriką, kur auginamos mirtinos bakterijos. Taip jie patenka į siaubingą mokyklą ir turi susidraugauti su nusikaltėlio dukra Liza. Ji labai keista ir neturi draugų.


Kartu su Paula ir Nojumi tirdami nusikaltimą susipažinsite su keisčiausia mokytoja Leoparde, blogiausia pasaulyje virėja Grendalinda, siaubą varančiu sargu Lopeta ir kate Kruopa. Ji įkrito į žalių dažų kibirą ir dabar visiems primena ateivį.


„Tai juokinga nuotykių knyga, kurioje užkoduota draugystė ir kiti svarbiausi dalykai, – sako autorė Jurga Baltrukonytė. – Ar tikrai pinigai svarbiausi gyvenime? Kuo baigiasi, jei tavo verslas kenkia žmonėms? Paula, Nojus ir Liza, patyrę daugybę pavojų, ras atsakymą – patys svarbiausi yra šeima ir tikri draugai.“


Jurga Baltrukonytė – žymi žurnalistė ir rašytoja, galbūt jau skaitėte jos knygas „Torčiukas ant debesėlio“, „Blynai spintoje“ ar „Filmukai“? Algis Kriščiūnas – roko grupės „Foje“ būgnininkas, fotografas ir iliustruotojas, apipavidalinęs visas J. Baltrukonytės knygas vaikams.


• Įtraukianti nuotykinė istorija skaitantiems savarankiškai

• ugdo humoro jausmą

• lavina vaizduotę ir išradingumą

• ugdo bendražmogiškas vertybes


Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090143629
SKU 000000000001112354
ISBN kodas 9786090143629
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2020-11-23
Puslapių skaičius 152
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 21,3x14,3x1,7
Leidykla Alma littera
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą