Jūsų krepšelis 0

Džeinė Eir. Pegaso kolekcija - Charlotte Bronte

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Džeinė Eir. Pegaso kolekcija

Jane Eyre Charlotte Bronte

Kaina: 11,99

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Marija Kazlauskaitė, Juozas Subatavičius
592 p., kietas virš.
21,5x14,3x4,9 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090123928
Prekės kodas 9786090123928

„Džeinė Eir“ – autobiografiškiausia garsios anglų rašytojos Charlotte Brontë knyga. Tai ir viena gražiausių meilės istorijų pasaulio literatūroje. Tačiau jos negalima pavadinti banalia meilės istorija su laiminga pabaiga...

Visų niekinama ir žeminama, našlaitė Džeinė auga giminaičių namuose, o vėliau – prastos reputacijos našlaičių prieglaudoje. Paaugusi pradeda dirbti egocentriško misterio Ročesterio dukrelės aukle. Neišvaizdi, tačiau inteligentiška moteris sužavi Ročesterį. Įsiplieskia meilė.

Bet ar Ročesterio pečius slegianti paslaptis nesunaikins jųdviejų jausmo?

Džeinės Eir istorija, parašyta 1847 m., skaitytojų nepaprastai mėgstama ir šiandien: prieš keletą metų romanas buvo įtrauktas į populiariausių visų laikų Didžiosios Britanijos knygų dvidešimtuką. Romanas daug kartų ekranizuotas.

 

Charlotte Brontë (Šarlotė Brontė, 1816–1855) – anglų rašytoja, ne mažiau žinomų rašytojų Emily Brontë (Emilės Brontės) ir Anne Brontë (Anės Brontės) sesuo. Pirmąjį eilėraščių rinkinį išleido su seserimis, vėliau savarankiškai parašė keletą romanų („Vijetė“, „Šerlė“, „Džeinė Eir“ ir kt.). Rašytoja garsėjo nepaprasta vaizduotės jėga ir tuo, ką didysis vokiečių poetas J. W. Goethe vadino genijaus paslaptimi – gebėjimu akimirksniu pajausti ir perprasti žmones, jų elgesį ir mąstyseną.

Charlotte Bronte

Šarlotė Brontė (Charlotte Bronte, 1816–1855) – anglų rašytoja, ne mažiau žinomų rašytojų Emilės Brontės (Emily Bronte) ir Anės Brontės (Anne Bronte) sesuo. Pirmąjį eilėraščių rinkinį išleido kartu su seserimis, vėliau savarankiškai parašė keletą romanų („Šerlė“, „Vijetė“, „Džeinė Eir“ ir kt.). Rašytoja garsėjo nepaprasta vaizduotės jėga ir tuo, ką didysis vokiečių poetas J. V. Gėtė vadino genijaus paslaptimi – gebėjimu akimirksniu pajausti ir perprasti žmones, jų elgesio ir mąstysenos ypatumus.

Naujausi | Geriausi

nnn
Skaičiau prieš daug metų, knyga sužavėjo, todėl nusipirkau naują leidimą. Manau, skaitydama šią knygą dabar, vėl patirsiu nuostabių emocijų, nes šis kūrinys yra minties, žodžių ir vertybių šedevras.

+4 Pritariu Nepritariu

Indrė
Pati nuostabiausia knyga. Lengvai skaitoma. Paliko neišdildomą įspūdį, kartu privertė įsijausti į pagrindinės knygos herojės gyvenimą, pajausti jos išgyvenimus.
Įnikau į šią knyga vos tik atverčiau pirmą puslapį. Patariu kiekvienam ją perskaityti. Suprasti kokia iš tikrųjų yra tikra, neišdildoma meilė. Jog ji gali įveikti bet kokias kliūtis.

+7 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: