Džiovintas debesėlis

7,79 €
Loading

Ši knyga skirta vaikams, jau pramokusiems skaityti, tiems, kuriuos traukia smagūs nuotykiai ir gražūs stebuklai. Daugybė trumpų pasakėlių su įdomiausiais ir keisčiausiais herojais padės atrasti skaitymo džiaugsmą ir neįtikėtinų dalykų kupiną pasaulį – toks būna tik knygelėse!

 

Pasaka turi savo išmintį, todėl dažnai, pradėjusi sekti pasaką, imu ir nuklystu netikėtais, pačios pasakos pasiūlytais takeliais. Būna, kad į pasaką atplaukia žaislinės žuvytės ir išmoko tave rašto ar dar kokių gudrybių, arba, žiūrėk, tarp žodžių įsitaiso varlė, kurią ryte susitikai bėgimo takelyje. Ji turi visas teises apsigyvent pasakoj, nes yra įdomi ir tikrai daug ko mus, skubančius žmones, gali išmokyti. Būna, kad į pasaką nuveda vaikas, dar neužmiršęs, kad stebuklai įmanomi ir netgi būtini. Tuomet ir iškeliauji ieškoti savo dienos pasakos, tikrai nepakeičiančios kasdienybės, neišsižadančios jos, tik įprasminančios, įžaisminančios. Už šį bilietėlį į Pasakiją esu be galo dėkinga visiems augantiems ir jau užaugusiems vaikams.

 

Nijolė Kepenienė

 

 

Nuoširdi ir nevaržoma vaikystė – štai apie ką galvoji, skaitydamas Nijolės Kepenienės kūrybą vaikams. Joje pilna jautrumo, optimizmo ir tikrų, slaptų dalykų, auginančių mažo žmogaus širdį. Labai turtinga kalba, frazės, virstančios šiandieninių vaikų posakiais...

Labai džiaugiamės, turėdamos galimybę skaityti autorės kūrybą ir su ja bendradarbiauti.

 

Lietuvių kalbos vadovėlio PUPA autorės

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786090110164
SKU 000000000001109458
EAN kodas 9786090110164
Leidimo metai 2013-05-23
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 120
Formatas 21,6x17,5x1,2
Leidykla Alma littera
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą