Džonas pabaigoje miršta

16,49 €

SUSTOKITE!

Jums nederėjo plikomis rankomis liesti knygos. 
NE, nepadėkite jos. Tam jau per vėlu. 
Jie stebi jus. 

Aš esu Deividas Vongas. Mano geriausias draugas yra Džonas. Čia netikri vardai. Pasikeisti savąjį, galimas daiktas, užsigeisite ir jūs. 

Jūs tikriausiai dar nieko nežinote apie tuos dalykus, kurie aprašyti šiuose puslapiuose — apie narkotiką, psichoparanormalų stimuliatorių, vadinamą sojų padažu, kuris atveria langą į kitą pasaulį, o sąmonę pakylėja į aukštesnius suvokimo lygmenis. Niekada negirdėjote ir apie Koroką, nežemiškų padarų invaziją, grasinančią apkrėsti ir sunaikinti likusį pasaulį. Apie žmonijos laukiančią niūrią atetį. 

Mudviem su Džonu nebuvo įmanoma viso to išvengti. Bet ir jūs laiko atgal jau nebeatsuksite. Knygą palietėte. Žaidime dalyvaujate. Dabar jus seka akis. 

Išgelbėti jus gali vien tik žinios. Tidėl privalote skaityti knygą iki pat pabaigos. Netgi tas dalis, kur minimas dešrainis su „Bratwurst“ dešrele. Kodėl? Tiesiog pasikliaukite manimi. 

Atleiskite, kad įvėliau jus į šiuos rikalus, man išties labai gaila. Bet skaitydami apie žmonijai gresiančius įvykius nepamirškite vienos esminės aplinkybės: aš dėl nieko nesu kaltas.

Atsiliepimai

Davidas Wongas — Cracked.com redaktoriaus Jasono Pagrino alter ego — meistriškai parodijuoja siaubo žanro kūrinius ir tuo pat metu siūlo skaitytojams tikrai šiurpią istoriją. Romanas, aišku, pradžiugins „Fangoria“ žurnalo gerbėjus, bet jis turėtų patikti ir platesniam skaitytojų ratui. Išradingai pasitelkdama baimės faktorius, knyga viename puslapyje žadina egzistencinį siaubą, o kitame sukelia juoką. 
* Publishers Weekly

Taip, knyga juokinga, bet ji, negana to, šiurpesnė už Stepheno Kingo kūrinius. 
* The Daily Telegraph

Istorijoje išlaikyta gana gera pusiausvyra tarp linksmybių, siaubo ir siurrealizmo, kad negalėtumėte nuo jos atsiplėšti.
* Booklist 

Jūs galite (ir norėsite) perskaityti knygą „Džonas pabaigoje miršta“ vienu prisėdimu.
* BookReporter.com 

Wongas tarpusavyje maišo siaubą, nežinią ir komediją — užduotis sudėtinga, bet autorius ją įveikia be jokio vargo.
* FashionAddict.com 

Knyga panaši į filmą apie keistokus, paikus bičiulius, joje netrūksta rimtu veidu pateikiamo absurdiško humoro ir vykusių posakių... ji tiesiog smagi. 
* Library Journal

Knyga patiks plačiam skaitytojų ratui, viename puslapyje ji kelia egzistencinį siaubą, sumaniai išnaudodama baimės faktorių, kitame priverčia kvatoti.
* Publishers Weekly

Apie autorių
Davidas Wongas yra Jasono Pargino slapyvardis. Jis dirba humoristiniame Cracked.com megatinklalapyje vykdomuoju redaktoriumi ir rašo straipsnius. Sukūrė į New York Times bestselerių sąrašą įtrauktą „Džonas pabaigoje miršta“ seriją ir „Alex“ premiją laimėjusią knygą „Futuristinis smurtas ir prašmatnūs kostiumai“. Naujausias jo romanas What The Hell Did I Just Read: A Novel of Cosmic Horror, išleistas 2017-ųjų spalį.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9789955137108
EAN kodas 9789955137108
Prekės kodas 000000000002174715
Originalo kalba Anglų
Leidimo metai 2017-11-29
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 544
Formatas 22x15x4,3
Leidykla Jotema UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą