Ekologinis ūkis. Kaip viską pasidaryti patiems

29,19 €
Loading

Noras gyventi paprasčiau ir ekologiškiau...

Daugelis iš mūsų norėtų gyventi kuo arčiau gamtos, kad galėtų pajusti metų laikų kaitą, atgaivinti kūną ir sielą, atsiriboti nuo vartotojiškų įpročių ir prisiimti atsakomybę už poveikį supančiam pasauliui. Ši knyga įrodo, kad galima gyventi ekologiškai, nesvarbu, ar užsiimate žemdirbyste priemiesčio sklype, laikote bites mieste ar gyvenate kaime, kur net nėra elektros.

Šioje įkvepiančioje ir praktinių patarimų nestokojančioje knygoje Dickas ir James’as Strawbridge’ai, tėvas ir sūnus, BBC televizijos laidų ciklo „Nelengva būti žaliaisiais“ herojai, dalijasi viskuo, ko išmoko ir ką išbandė savo nedideliame ūkyje Kornvalyje.

Kiekvienas knygoje ras tai, ką panorės išbandyti. Galėsite sugrįžti prie tradicinių amatų, tokių kaip sūrio darymas ar duonos kepimas, kurie taikomi kartu su XXI a. technologijomis, kad būtų mažiau atliekų, gaminti alų, apdoroti medieną, užsiimti gyvulininkyste ar bitininkyste, išmokti efektyviai drėkinti lysves ar panaudoti vėjo ir saulės energiją namo reikmėms.

Šis praktinis, informatyvus, gausiai iliustruotas vadovas jus ne tik įkvėps, bet ilgainiui paskatins mąstyti ir gyventi kitaip.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090101094
SKU 000000000001107361
ISBN kodas 9786090101094
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2011-11-03
Puslapių skaičius 304
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Practical Self-Sufficiency
Formatas 28,3x23,6x2,3
Leidykla Alma littera
Vertėjas Krištopaitienė Daiva, Modesta Liugaitė-Černiauskienė, Rita Kaminskaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą