Leidyklos „Baltos lankos“ knygoms -30% + TIK PEGASAS.LT galioja papildoma -15% nuolaida su kodu NORIU >>>
Pegasas


Pegasas

El. dovanų kuponas

Nuo 5.00


1: Kupono tipas:

Dovanų kuponą atsiųsime el. paštu. Kuponą panaudoti galėsite perkant pegasas.lt elektroninėje parduotuvėje ir Pegaso knygynuose.

2: Pasirinkite kupono dizainą:

coupon
coupon
coupon

3. Pasirinkite sumą:


Jau turite kuponą? Galiojimą galite pasitikrinti žemiau

Dovanų kupono likutis
Kur rasti kupono numerį?
Suvedę kupono numerį, pamatysite kupono likutį, statusą ir galiojimo laiką.

Apie prekę

Visuomet artėja kokia nors šventė, kurios metu sveikiname draugus, šeimos narius, kolegas ar kaimynus. Visoms progoms PEGASE rasite ir apgalvotų, ir simbolinių, bet visuomet maloniai stebinančių dovanų. Tereikia išsirinkti! Arba palikite šį pasirinkimo malonumą dovanos gavėjui, įteikdami jam PEGASO elektroninį dovanų kuponą.

 
Jeigu pašto dėžutėje nerasite laiško iš Pegaso su prisegtu dovanų kuponu, gali būti, kad laiškas su dovanų kuponu nukeliavo į reklamos (promotions) arba „spamo“ skiltis.

Elektroninio dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklės

1. Elektroninis dovanų kuponas – tai elektroninė Pegaso dovanų kupono versija, kuri yra pristatoma el. paštu Jums ar Jūsų nurodytu gavėjo el. pašto adresu.
2. Elektroninio dovanų kuponų nominalai yra 10 Eur, 15 Eur, 20 Eur, 30 Eur ir 50 Eur. Arba galite įrašyti kitą jums norimą sumą.
3. Elektroninis dovanų kuponas yra pirkėjui pristatomas atskirai nuo prekių, tai yra siunčiamas nurodytu el. pašto adresu. Įsigyjant Elektroninį dovanų kuponą, gavėjo laukelyje nurodę savo el. pašto adresą, galėsite jį parsisiųsti sau ir patys persiųsti el. paštu Elektroninio dovanų kupono gavėjui arba atsispausdinę gyvai įteikti gavėjui. Elektroninį dovanų kuponą gavęs asmuo Pegaso pasiūlymais galės pasinaudoti iš karto.
4. Atsiskaitymo būdai:
4.1. Už Elektroninį dovanų kuponą atsiskaityti galite tik per internetinės bankininkystės sistemą ir Paypal sistemą.
4.2. Įsigyjant Elektroninį dovanų kuponą, papildomos nuolaidos netaikomos.
4.3. Įsigyjant Elektroninį dovanų kuponą, sąskaita faktūra nėra išrašoma. Pirkėjui pageidaujant, gali būti išrašomas priėmimo-perdavimo aktas.
5. Elektroninių dovanų kuponų naudojimo tvarka:
5.1. Elektroninis dovanų kuponas galioja UAB ALG knygynai, įmonės kodas 125940686, buveinės adresas Ulonų g. 2, 08245 Vilnius (toliau – UAB ALG knygynai), elektroninėje www.pegasas.lt ir visuose PEGASO knygynuose. Pegaso knygynų kontaktus rasite čia: https://www.pegasas.lt/kontaktai. Elektroniniu dovanų kuponu galite atsiskaityti susidėjus prekes į krepšelį ir pirmame žingsnyje įvedus Elektroninio dovanų kupono numerį arba pateikę Elektroninį dovanų kuponą Pegaso knygyno kasoje. PEGASO knygynuose nebūtina pateikti atspausdinto Elektroninio dovanų kupono – pakanka konsultantei parodyti Elektroninį dovanų kuponą telefono ar kompiuterio ekrane.
5.2. Elektroninį dovanų kuponą laikykite saugioje vietoje, saugokite jame pateiktą Elektroninio dovanų kupono numerį. Elektroninis dovanų kuponas negalioja, jei yra sugadintas, t. y. nėra matomi galiojimo terminas, kupono numeris, kupono vertės nominalas.
5.3. Praradus Elektroninį dovanų kuponą, pinigai už jį negrąžinami.
5.4. Elektroninis dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.
5.5. Elektroninis dovanų kuponas yra negrąžinamas (nepriimamas atgal) ir nekeičiamas (nei į kitą Elektroninį dovanų kuponą, nei į pinigus).
5.6. Jei įsigyjamų prekių kaina viršija Elektroninio dovanų kupono nominalią vertę, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.
5.7. Elektroninis dovanų kuponas galioja iki jame nurodyto termino, kuris yra 6 (šeši) mėnesiai nuo Elektroninio dovanų kupono įsigijimo dienos. Elektroninio dovanų kupono galiojimo termino pratęsti negalima. Pasibaigus Elektroninio dovanų kupono galiojimo terminui, jis automatiškai blokuojamas, o Elektroninio dovanų kupono turėtojas nebeturi teisės tokiu Elektroniniu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes. Pinigai už per nurodytą galiojimo laikotarpį nepanaudotą Elektroninį dovanų kuponą nėra grąžinami.
6. UAB ALG knygynai neatsako už neleistiną Elektroninio dovanų kuponų disponavimą, jų praradimą, vagystę ar sugadinimą.
7. Sutikimo su Elektroninio dovanų kuponų naudojimo sąlygomis įrodymu laikomas Elektroninio dovanų kupono įsigijimas ir jo naudojimas.
8. UAB ALG knygynai pasilieka teisę keisti šias Elektroninio dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklapyje www.pegasas.lt
9. Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Elektroninio dovanų kuponų, prašome kreiptis telefonu +370 698 12223 arba el. paštu [email protected]


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
  • Prekės kodas
    21000895

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis