Elizabeta dingo

13,29 €
Loading

Kaip atskleisti paslaptį, jei galvoje — jokios užuominos? 

Jūsų geriausia draugė neatsiliepia į skambučius, neatidaro durų... Nuo menkiausios blogos žinios jums širdy sukirba nerimas. O draugės sūnus, tikras storžievis, taip ir laukia, kada eisite šalin. Apie keistus, ramybės neduodančius įtarimus pranešate policijai, savo dukrai — tiems, kurie turi klausyti. Betgi niekas netiki, nes jūsų galvoje pastaruoju metu lyg ir vyrauja sumaištis. Taip atsitinka ir Modei, pamažu atsidūrusiai visuomenės užribyje.

 

Savotiška įkyri mintis jai tampa tarsi atspirties tašku. Tačiau aptikti pėdsakai veda vis toliau į praeitį, link kito paslaptingo dingimo. Tąsyk prapuolė jos sesuo Sukė. Atplūstantys ryškūs prisiminimai apie kadaise įvykusią šeimos tragediją vis akstina ieškoti bičiulės. Ar mįslinga Sukės pragaišties istorija galėtų padėti rasti Elizabetą?

Apie autorę

Emma Healey užaugo Londone, ten pat baigė knygrišystės bakalaurą ir iš savo giminės moterų tapo trečiosios kartos atstove, kuri studijavo meno koledže. Vėliau dirbo ne vienoje bibliotekoje, knygyne, meno galerijoje, universitete ir energingai siekė karjeros aukštumų meno pasaulyje, kol ją užvaldė rašymas. 2008-aisiais, kai mirė viena močiutė ir ėmė silpti kitos sveikata, Emma Healey pradėjo domėtis, kaip grožinėje literatūroje aprašoma demencija. 2010 m. persikėlė į Norvičą, kur įstojo į Rytų Anglijos universitetą ir baigė kūrybinio rašymo magistrantūros studijas. 2014-aisiais išleistas, kritikų puikiai įvertintas jos debiutinis romanas „Elizabeta dingo“ tapo Sunday Times bestseleriu ir pelnė prestižinį COSTA apdovanojimą.

Atsiliepimai

„Elizabeta dingo“ jus sukrės: prieš daugybę metų įvykdyto nusikaltimo detalės atskleidžiamos įtraukliai nepatikimiausios pasakotojos akimis. 

* Emma Donoghue, rašytoja

Tai ne tradicinis detektyvas, o dėmesį prikaustantis kūrinys, kuris sujungia kelis literatūros žanrus... Rezultatas drąsus, jaudinantis ir ilgam įstringantis atminty.

* The Sunday Times

Išradingas ir viliojantis pasakojimas. Metų literatūrinis atradimas, kuriame nėra nė vieno nereikalingo žodžio.

* The New York Times

Romanas, kviečiantis atrasti... „Elizabeta dingo“ ne tik perteikia originalius ir nepaprastai ryškius veikėjų charakterius, bet ir pristato Emmą Healey kaip išties savitą kūrėją. A. Healey meistriškai sukūrė moters pasaulį. Paslaptingą ir intriguojantį. Unikalus darbas. Rodos, jau sunku sukurti originalų detektyvą. Bet E. Healey tai padarė!

* Toronto Star

Protinga, gerai supinta ir kupina įžvalgos kelionė laiku.

* The London Free Press

Komiška ir graudi. Argi tai suderinama? O, taip! E. Healey puikiai tai pavyko. Sumišusi kasdienybė ir dar painesnė praeitis paliečia giliai... ir įtikina, kad visi mes priklausomi nuo atminties malonės.

* Connie Fletcher, JAV aktorė

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955135760
ISBN kodas 9789955135760
SKU 000000000002165477
Leidimo metai 2015-12-23
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Aplankas
Puslapių skaičius 352
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Elizabeth is Missing
Formatas 22x15x3,3
Leidykla Jotema UAB
Vertėjas Bronislovas Bružas

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą