Leidyklos „Baltos lankos“ knygoms -30% + TIK PEGASAS.LT galioja papildoma -15% nuolaida su kodu NORIU >>>
Pegasas


Pegasas

Emocijos. Kaip jos lemia mūsų sėkmes ir nesėkmes. E.k.

 • ePub
7.56
Pasirinkite knygos tipą:
Elektroninė knyga
Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

„Privaloma perskaityti knyga, užtikrintai paneigianti mintį, jog emocijoms darbe – ne vieta. Knyga, siūlanti kelią į ateities darbo aplinką, kokioje aš pati norėčiau dirbti: emocionaliai ekspresyvią ir kartu pagarbią bei orientuotą į rezultatus“. – Susana Cain, „Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs“ autorė 

Kaip neleisti „ofiso niurzgai“ sugadinti dienos? Kaip mėgautis atostogomis, nesijaudinant dėl neatsakytų elektroninių laiškų? Kaip elgtis, jei kolega ar naujas pavaldinys intensyviai prašosi į draugus „Facebook’e“ ar „Instagram’e“? 

Šiuolaikinė darbo aplinka gali būti tikras minų laukas – nuo nerašytų taisyklių iki nematomų, bet aiškiai jaučiamų kolegų tarpusavio santykių, veikiančių visą kolektyvą. Iš mūsų tikimasi, kad darbe būsime savimi, bet ne visiškai. Kad būsime profesionalūs, bet neįsitempę. Draugiški, bet neįkyrūs. Pasiekti pusiausvyrą – užduotis tikrai ne iš lengvųjų. 

Knyga „Emocijos. Kaip jos lemia mūsų sėkmes ir nesėkmes“ padės aiškiau suvokti ir išreikšti savo emocijas, atskleis galimybes, kaip padidinti produktyvumą darbe ir kartu mėgautis gyvenimu, padės rasti būtent jums priimtiną darbo ir asmeninio gyvenimo santykį. Joje rasite lengvai suprantamų pavyzdžių ir strategijų, padėsiančių išlaviruoti ir prisitaikyti prie sudėtingo mikrokosmoso, kuris susiformuoja kiekviename kolektyve. 


Ši knyga jus išmokys, kaip sugriebti ir ištirti savo emocijas, o tai reiškia, kad kartais – taip, taip – reikia laikytis nuo jų saugiu atstumu. Kai perskaitysite šią knygą, suprasite, kodėl kažką jaučiate, ir žinosite, ką daryti su tuo jausmu.

Knygos bendraautorė ir iliustratorė Liz Fosslien yra verslo strategijos ir dizaino konsultantė, padedanti įvairioms įmonėms atskleisti visą darbinį produktyvumo ir efektyvumo potencialą. Lektorė yra dirbusi su kompanijomis „Ernst & Young“, „Salesforce“, „Stanford d.school“ bei kitomis. Jos profesines įžvalgas bei patarimus spausdino žurnalai „The Economist“, „Harvard Business Review“, dienraštis „The New York Times“, internetiniai tinklalapiai „Life Hacker“ ir „Freakonomics“, taip pat transliavo TED.


Knygos bendraautorė Mollie West Duffy – įmonių dizaino bei verslo plėtros ekspertė, padedanti organizacijoms įveikti iššūkius, tapti labiau kūrybiškoms ir efektyvioms. 
Jos patarimais ir įžvalgomis naudojosi „Google“, „LinkedIn“, „Casper“, „Mars“, „Citibank“, JAV valstybės departamentas, „Madison Square Garden“ arena, Rokfelerio fondas ir kt. įmonės. Jos tekstus spausdino „Harvard Business Review“, „Entrepreneur“, „Quartz“ ir kiti įtakingi tradiciniai bei internetiniai leidiniai. 

„Emocijos“ efektyviai paneigia mitą, kad darbe nėra vietos emocijoms. Nė vienas žmogus negali aiškiai ir tiksliai komunikuoti, jei nesuvokia savo emocijų ar jausmų, kuriuos sukelia aplinkiniams. Neįmanoma sukurti produktyvių darbinių santykių, jei elgiesi kaip robotas. Ši knyga padės išsiugdyti emocinę discipliną, be kurios neįmanoma sėkmė darbe.“ – Kim Scott, knygų autorė 

„Liz Fosslien ir Mollie West Duffy drąsiai kalba apie „dramblį kambaryje“, išnarstydamos situacijas, kuriose patiriamos emocijos neleidžia mums pasiekti geriausių rezultatų bet kuriame karjeros etape. Remdamosi tyrimais, statistika ir žaismingais komiksais, knygos autorės taikliai identifikuoja darbinių emocijų realybę, kurioje gyvename kiekvienas iš mūsų.“ – Adamas J. Kurtzas, knygų autorius ir iliustratorius 

„Viena originaliausių, įžvalgiausių ir juokingiausių kada nors skaitytų verslo knygų. „Emocijos“ pakeis jūsų supratimą apie jausmų vaidmenį ir reikšmę darbe.“ – Calas Newportas,  knygos „Kaip dirbti mažiau, pasiekti daugiau ir susikaupti, kai visi blaško“ autorius

„Šilta, sąmojinga ir išmintinga knyga – puiki instrukcija, kaip protingai suderinti emocijas su profesionalumu.“ – Chipas Conley’us, strateginis kompanijos „Airbnb“ patarėjas bei kompanijos „Joie de Vivre Hospitality“ įkūrėjas 

„Kol neperskaitysite šios knygos, daugiau nesiųskite nė vieno darbinio laiško, nekalbėkite su kolegomis ir nesivadovaukite intuicija. Pabaigus šią knygą, jūsų emocinis intelektas šaus viršun kaip raketa.“ – Danas Lyonsas, knygų autorius 

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Liz Fosslien, Molly West Duffy
 • Leidykla
  Alma littera
 • Pav. originalo kalba
  No hard feeling. E.k.
 • SKU
  000000000011002538
 • EAN kodas
  9786090142271
 • ISBN kodas
  9786090142271

Palikite atsiliepimą pirmieji

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis