Emocinis šantažas. Kai artimi žmonės mumis manipuliuoja, keldami baimės, pareigo s ir kaltės jausmus

19,99 €
Loading
„Jei tik tu tikrai mane mylėtum...“
„Po visko, ką dėl tavęs padariau...“ 
„Kaip gali būti toks savanaudis...“

Girdėta? Tai tik keli emocinio šantažo – galingos manipuliacijos formos, kuria artimi žmonės grasina mus nubausiantys už tai, kad nesielgiame taip, kaip nori jie – pavyzdžiai. Emociniai šantažuotojai supranta, kad santykius su jais branginame, žino pažeidžiamiausias mūsų vietas ir didžiausias paslaptis. Jie yra mūsų motinos, tėvai, partneriai, vadovai, bendradarbiai, draugai ir mylimieji. Kad ir kaip šantažuotojams rūpėtume, jie naudojasi intymiausiomis žiniomis apie mus, kad gautų, ko siekia: priverstų mus paklusti.

Knygoje Emocinis šantažas: kai artimi žmonės mumis manipuliuoja, keldami baimės, pareigos ir kaltės jausmus bestselerių autorė Susana Forward narsto santykių, kuriems kenkia manipuliacija, anatomiją ir pataria, kokiais būdais, tapus emocinio šantažo taikiniu, įmanoma apsiginti. Skaitytojai gali tuoj pat pradėti taikyti autorės pateiktus praktinius scenarijus ir komunikacijos technikas, padedančias stiprinti tarpusavio santykius ir emocinio šantažo voratinklį sutraukyti visiems laikams. 

Susana Forward – pasaulyje garsi psichologijos mokslų daktarė, dėstytoja, grupinių terapinių užsiėmimų ir mokymų vadovė. VAGOS leidykla yra išleidusi jos bestseleriais tapusias knygas Toksiški tėvai: kaip atsikratyti skaudžios patirties ir susigrąžinti savo gyvenimą bei Toksiški uošviai: taikios strategijos, kaip apsaugoti santuoką. 
Daugiau informacijos
EAN kodas 9785415025480
ISBN kodas 9785415025480
SKU 000000000002179997
Leidimo metai 2019-02-28
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 344
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Emotional Blackmail
Formatas 21x14x3,5
Leidykla Leidykla Vaga UAB
Vertėjas Ieva Šimkuvienė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą