Erebas

13,37 €
Loading

 Nikas įsigyja piratinę kompiuterinio žaidimo „Erebas“ kopiją. Šis žaidimas mokykloje platinamas slapta, jo taisyklės itin griežtos: žaisti galima tik kartą, žaisdamas turi būti vienui vienas ir niekada niekam nieko nepasakoti apie „Erebą“. Kas šias taisykles pažeidžia arba neįvykdo užduoties, negailestingai baudžiamas.

To negana – norint pereiti iš vieno žaidimo lygio į kitą, tenka atlikti užduotis ir realiame gyvenime. Virtualusis pasaulis ir tikrovė taip susipina, kad atskirti jų ribas darosi neįmanoma...

Nikas, kaip ir daugelis kitų mokinių, tampa priklausomas nuo žaidimo. O tada gauna užduotį, kuriai nėra pasirengęs...

Vaikinas norėtų pasitraukti iš žaidimo, bet jo bičiulis jau spėjo įsitikinti – žaidėjai taip lengvai nepaleidžiami. Telieka viena išeitis – įveikti patį žaidimą. Tam reikia išsiaiškinti visas jo paslaptis. Tik kaip? Dar niekas iš įsitraukusiųjų į žaidimą nėra matęs jį valdančio ir užduotis skiriančio Erebo, siekiančio jam vienam žinomo tikslo, nors visi be išimties jaučiasi nepaliaujamai stebimi visa reginčio jo žvilgsnio...

 

Skaitydamas talentingai, patraukliai parašytą „Erebą“ tampi priklausomas. Knygoje aprašomas žaidimas, kaip ir knyga, įtraukia, stebi žaidėją, kalba su juo, apdovanoja, tikrina, grasina. Žaidimas vienodai įdomus ir knygoje aprašomiems berniukams, ir mergaitėms, kurios įninka žaisti netgi karščiau ir vykdydamos sveiku protu nepaaiškinamas užduotis nueina toliau.

Iki pat galo neaišku, koks galutinis šio žaidimo tikslas ir kas jo sumanytojas. Manau, tai išsiaiškinti magės labai dideliam skaitytojų ratui – nuo dvylikamečių iki tokių garbaus amžiaus senjorų kaip šių eilučių autorius, nes, kaip jau sakyta, knyga išties „veža“. Juo labiau kad dirbtinio proto idėja jau seniai tvyro ore ir, matyt, ne už kalnų tas metas, kai bus įgyvendinta. Tad visai neprošal kartu su knygos autore paspėlioti, kas gali atsitikti, kai tai įvyks.
Knygos vertėjas Teodoras Četrauskas

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090106976
SKU 000000000001109004
ISBN kodas 9786090106976
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2012-10-15
Puslapių skaičius 424
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Vokiečių
Pav. originalo kalba Erebos
Formatas 22x15x2,8
Leidykla Alma littera
Vertėjas Teodoras Četrauskas

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą