Jūsų krepšelis 0

Gaminame su meile - Jamie Oliver

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Gaminame su meile

Jamie‘s Comfort Food Jamie Oliver

Kaina: 37,49

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Viktorija Uzėlaitė
408 p., spalv., iliustr., kietas virš.
25,3x19,3x3,6 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090120675
Prekės kodas 9786090120675

Ši knyga sudaryta iš pačių geriausių, mieliausių, naujausių ir smagiausių laisvalaikio receptų. Joje rasite paprastų, bet didžiulį malonumą teikiančių visų mėgstamų patiekalų. Ja pagerbiau nostalgiškus prisiminimus, tradicijas ir vaikystėje ragautus skanumynus. Ji apima valgių gaminimo ritualus, kurie pradžiugins ir pakels nuotaiką. Tai maistas, nuo kurio veiduose nušvinta plačios šypsenos. Desertai, pudingai ir kiti saldumynai tokie skanūs, kad būtinai turite paragauti. Tikiuosi, ši patiekalų knyga jums taps parankine ir laimingai įsikurs jūsų lentynoje.

Su meile Jamie Oliver.

Jamie Oliver

Žymus šefas iš Didžiosios Britanijos, kulinarijos laidų vedėjas, restoranų savininkas, bei dvidešimties kulinarijos knygų autorius. Vaikystėje mokęsis gaminti iš tėvų, dabar Jamie Oliver specializuojasi itališkoje virtuvėje, o jo receptai patrauklūs dėl greito ir paprasto jų paruošimo. Kai 1999-aisiais debiutavo sparčiai išpopuliarėjusi Jamie Oliver televizijos laida „Nuogas virėjas“, o jo receptų knyga atsidūrė Didžiosios Britanijos bestselerių sąrašo viršuje. 2002 metais pasirodė dokumentinis serialas „Jamie virtuvė“, o 2005m. surengė kampaniją, kurios metu vienoje Didžiosios Britanijos mokykloje mokiniams buvo paruošta sveikų, subalansuotų pietų programa. 2003 m. Didžiosios Britanijos karalienės gimtadienio proga Jamie Oliver‘iui buvo suteiktas Aukščiausiojo Britanijos imperijos ordino nario titulas (MBE), 2005m. buvo pripažintas įtakingiausiu žmogumi svetingumo paslaugų industrijoje.
Per savo karjerą Jamie Oliver spėjo išleisti daugybę knygų, tarp kurių – „Gaminame su meile“, „Oliverio patiekalai per 15 minučių“ ir „Pas Oliverį namie“.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: