Gateway 2nd Ed C1 Workbook

10,00 €
Loading

    Anglų kalbos vadovėlis GATEWAY 2nd edition – C1 tinkamas naudoti Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose mokyti mokinius, kurie jau yra pasiekę kalbos mokėjimo lygį B2+ ir siekia aukštesnio lygio C1 (pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis). Vadovėlis GATEWAY 2nd edition – C1 atitinka užsienio leidyklų vadovėliams keliamus reikalavimus, numatytus LR Švietimo ir mokslo ministro įsakyme Nr. V–2310 “Dėl Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių ir mokymo priemonių atitikties teisės aktams įvertinimo ir aprūpinimo jais tvarkos aprašo patvirtinimo”, patvirtintame 2011-11-30 (žr. 11 punktą).

    Vadovėlio medžiagoje integruojamas kalbinių komunikacinių gebėjimų ir bendrųjų 21 amžiaus gyvenimo gebėjimų (Life Skills) ugdymas. Mokiniai skatinami mokytis savarankiškai ir įsivertinti savo pažangą bei pasiekimus. Vadovėlyje pateikiami įsivertinimo testai. Numatomas itin šiuolaikiškas mokymo ir mokymosi būdas –  Flipped Classroom, kai mokiniai namuose individualiai atlieka tam tikras veiklas pagal pateiktus darbalapius, o vėliau šios veiklos aptariamos ir plėtojamos dirbant klasėje kartu su kitais mokiniais. Leidyklos svetainėje www.macmillangateway2.com pateikiama turtinga vadovėlio komplekto išteklių  bazė, prieinama mokytojams ir mokiniams, naudojantis asmeniniu kodu.

     Kalbos vartojimo ir kalbinių gebėjimų plėtojimo kontekstai yra autentiški, aktualūs šiuolaikiniam bręstančiam jaunimui, planuojančiam tolesnę mokymosi ar darbo veiklą. Skaitymo užduotimis mokoma suprasti akademinėje bei viešojoje / socialinėje erdvėje vartojamus autentiškus rašytinius tekstus, pvz., mokslinius ir publicistinius straipsnius, tinklaraščius, rašytinius interviu ir pan. Klausymo užduotys taip pat orientuotos į akademinio ir viešojo / socialinio diskurso suvokimą – mokomasi suprasti paskaitų, seminarų kalbą, darbo pokalbio, radijo interviu specifiką, diskusijų, debatų efektyvumo požymius. Rašymo užduotys apima įvairius sudėtingesnius žanrus – oficialius laiškus, samprotavimo rašinius, akademinius esė, grafikų ir kitos vizualios informacijos aprašymus, ataskaitas, paraiškas, apžvalgas / recenzijas ir pan.

    Vadovėlio medžiagoje integruojamas kalbinių komunikacinių gebėjimų ir bendrųjų 21 amžiaus gyvenimo gebėjimų (Life Skills) ugdymas. Atlikdami kalbines veiklas, mokiniai gali ugdytis esminius akademinius, socialinius, organizacinius, IKT naudojimo, būsimam darbui reikalingus gebėjimus.  

    Vadovėlyje pateikiama daugybė integruotų egzaminų tipo užduočių, pasirengimui skirtų uždavinių bei patarimų, kaip sėkmingai išlaikyti egzaminus. Pateikiama medžiaga, kuri padės plėtoti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir tobulėti kitose srityse.

    Vadovėlyje pateikiama medžiaga apima 90‒120 valandų mokymo. Ji suskirstyta į 10 skyrių.

Daugiau informacijos
SKU 000000000004142863
ISBN kodas   9781786323170
EAN kodas 9781786323170
Leidimo metai 2017-01-01
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 96
Originalo kalba Anglų
Leidykla Macmillan Publishers Ltd

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą