Gera lemiantys ženklai

21,99 €
Loading

Kai „Sandmano“ komiksų rašytojas Neilas Gaimanas susideda su fantasy ir fantastikos humoristu Teriu Pratčetu, galima tikėtis visko - netgi Armagedono. Sunku pasakyti, kuris iš autorių yra angelas Azirafalis, pasiųstas į Žemę nukreipti jos gyventojus dieviškąja linkme, o kuris - demonas Kraulis, atsakingas už Ispanijos inkviziciją, nors jai siaučiant drypsojo baruose. Šiaip ar taip, autoriai, kaip ir jų personažai, sudarė  paliaubų paktą ir ėmėsi bendro darbo: sustabdyti artėjančią Apokalipsę, o trumpiau - parašyti knygą.

Ir jie parašė  tikrai išskirtinį  kūrinį – vieną tų knygų, kurią paskolinęs vargu ar atgausi. Mat vienus traukia sodri fantastika, kitus – žaidimas masinės kultūros stereotipais, trečius – britiškas humoras, ketvirtus – dviejų meistrų geriausių kūrybos bruožų lydinys viename kūrinyje. O veikiausiai – viskas kartu.

Kad ir kaip ten būtų – Jūsų rankose knyga apie pasaulio pabaigą šį šeštadienį. Viena bėda – žinia apie apokalipsę, nors išpranašauta ir laukta, vis dėlto netikėtai užklumpa Žemėje gerai laiką leidžiančius draugus: angelą Azirafelį ir demoną Kraulį. Tokia baigtis jų visai nežavi – nei danguje, nei pragare nerasi dievinamų priešpiečių viešbutyje „Ritz Carlton“, sušių restoranų ir antikvarinių knygų. Tad draugai ryžtasi kyštelti savo trigrašį į paskutinį Dangaus ir Pragaro mūšį. Bet tai padaryti nelengva, mat prieš keliolika metų demonas Kraulis, turėjęs gimdymo namuose pavogti JAV kultūros atašė kūdikį ir vietoj jo palikti Antikristą, švelniai tariant, šiek tiek pasišiukšlino...

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955754459
ISBN kodas 9789955754459
SKU 000000000002166448
Leidimo metai 2016-03-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 392
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba GOOD OMENS
Formatas 21,7x14,7x3,2
Leidykla Bonus Animus VšĮ leidybos ir edukacijos
Vertėjas Adas Macevičius, Elena Macevičiūtė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą