GILĖ. Pasaulio pažinimo vadovėlis I klasei. 1-oji knyga. Mano pasaulis (ŠOK)

13,29 €
Loading
Pagrindinis pirmos klasės pasaulio pažinimo mokymo priemonių komplekto „Gilė“ tikslas – ugdyti vaiko gamtamokslinį raštingumą ir kartu formuoti bendrąsias vertybines nuostatas, plėtoti gebėjimus bendrauti ir bendradarbiauti, konstruktyviai spręsti iškylančias problemas, suvokti socialinę, istorinę ir geografinę aplinką, išmokyti prasmingai ir atsakingai veikti.
 
Pasaulio pažinimo vadovėlis – 2 knygos: „Mano pasaulis“, „Aš ir laikas“.
Vadovėlis turiniu ir struktūra suderintas su lietuvių kalbos vadovėliu „Pupa“:
pirmąją „Pupos“ knygą „Mano daiktai“ ir antrosios knygos „Aš esu aš“ dalį atitinka „Gilės“ pirmoji knyga „Mano pasaulis“. Minėtų skyrių integrali tematika orientuota į artimiausią vaiko aplinką – daiktus ir patį vaiką (jo pomėgius, jausmus, artimiausius žmones, šeimą).
„Pupos“ antrosios knygos dalies ir trečiosios knygos „Mano laikas“ temų tęstinumas numatytas „Gilės“ antroje knygoje „Aš ir laikas“. Šios integralios temos skirtos įvairiems žmogaus gyvenimo, gamtos pokyčiams aptarti. Remdamasis savo patyrimu, vaikas aiškinasi, kokia laiko tėkmės įtaka gamtos kaitai, kokį daro poveikį žmogaus biologinei prigimčiai, raidai, gyvenimo būdui, žmogaus sukurtiems daiktams; lavina gebėjimą skaičiuoti laiką dienomis, savaitėmis, mėnesiais ir planuoti savo veiklą; suprasti dienos ir nakties, metų laikų kaitos procesus.
Vadovėliuose „Pupa“ ir „Gilė“ pateikta mokomosios medžiagos teorinė dalis (įvairios gyvenimiškos situacijos, problemos, reiškiniai, objektai, žmonijos patirtis ir pasiekimai, mokslo atradimai), orientuota į konkrečią praktinę veiklą. Nukreipti mokinių veiklą reikiama linkme padeda probleminiai klausimai, kuriais autoriai skatina mokinius būti aktyviais kalbinės ir gamtamokslinės veiklos dalyviais.
Abiejuose mokymo priemonių komplektuose daug dėmesio skiriama vaiko veiklai planuoti, individualiems mokymosi uždaviniams kelti, patirties refleksijai. Siūloma dažnai su vaikais kalbėti apie įgytą naują patirtį, sudaryti galimybes nuolat vertinti savo ir kitų mokymosi rezultatus.
Vadovėlyje mokymosi temos pateikiamos atverstiniais. Kiekvieno atverstinio kairėje pusėje „auga“ ąžuolas – sutartiniais ženklais (giliukais) mokiniams nurodoma pamokos veikla.
 

Šį vadovėlį pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9789955245032
EAN kodas 9789955245032
SKU 000000000001106906
Puslapių skaičius 84
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2007-01-01
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 29x21x0,4
Leidykla Alma littera

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą