Jūsų krepšelis 0

Grėjus: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Kristiano akimis - E L James

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Grėjus: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Kristiano akimis

Grey E L James

Kaina: 17,29

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė
560 p., kietas virš.
24,3x15,3x3,5 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090121726
Prekės kodas 9786090121726

Įspėjame: knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems

 

„Grėjaus“ tikrai buvo verta laukti. Tai tikroviškiausia ir pikantiškiausia iki šiol E L James parašyta knyga.

Daily Express

 

Kristianas Grėjus kontroliuoja viską. Jo pasaulis tvarkingas, drausmingas ir visiškai tuščias, – iki tos dienos, kai į jo kabinetą įvirsta Anastazija Stil su besiplaikstančių plaukų kupeta. Kristianas mėgina ją pamiršti, bet jį nelyginant audra užklumpa jausmai, kurių jis nesuvokia ir kuriems negali atsispirti. Kitaip nei anksčiau pažinotos moterys, drovi ir nepatyrusi Ana, rodos, mato Kristianą kiaurai, ir ne tik kaip verslo genijų ir prabangiuose apartamentuose įsikūrusį turtuolį, bet ir kaip žmogų, kurio širdis šalta ir skaudžiai sužeista.

Atviras Kristiano Grėjaus pasakojimas suteikia jau pažįstamai istorijai šiurkštesnį, geismingesnį ir seksualesnį kontekstą. O geriausia, kad šioje knygoje suteikiama galimybė sužinoti slapčiausias ir tamsiausias Kristiano Grėjaus mintis. 

E L James

Buvusi televizijos vadovė, britų rašytoja, pasirinkusi Ericos Leonard James slapyvardį. Ko gero garsiausio visų laikų erotinio trilerio kūrėja. Autorė įspūdingo populiarumo sulaukė, parašiusi savo garsiąją ir bestseleriais tapusią trilogiją: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“, „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“. Ryški, jaudinanti ir skandalinga knygų serija tapo apkalbų objektu visame pasaulyje. Jos nupirkta velniškai daug, vien per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. Erica akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą, o 2013 metais žurnalo Forbes duomenimis paskelbta geriausiai apmokama metų rašytoja. Kino industrijos gigantai Universal Pictures ir Focus Features sukūrė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizaciją.

Naujausi | Geriausi

1-10 11-12

Dekko
14.99 kaina Vokietijoj bet kuriam prekybos centre ir be jokių nuolaidų

0 Pritariu Nepritariu

Rosita
Laukiu antros knygos įdomu buvo viska paskaityt Grėjaus akimis.

0 Pritariu Nepritariu

nuomone
Pradėjau skaityti ir nesuprantu toks jausmas ,kad skaitau tą pačią knygą antrą kartą, tik pridėta grejaus minčių ...nusivyliau..neverta

+2 Pritariu Nepritariu

Edita
tokios knygos tikrai nevertos 15 eur, taip knyga labai įdomi, įtraukianti, bet neturi išliekamosios vertės, perskaitai per 2 vakarus, ir stovi lentynoje, 2 kartą jos neskaitysi. Manau tokios knygos turi būti tik su minkštais viršeliais, daug prastesnio popieriaus kokybės ir kainuoti kokius 8 eur, bet ne 15 eur. Bet deja Lietuvos rinka maža, išversti knygas kainuoja, lietuvių kalba knygos skaitomos tik lietuvių , todėl ir kainos yra ypač didelės....ypač kai leidybos verslas nėra labai pelningas

+8 Pritariu Nepritariu

Tik nereikia skustis
Normali ta kaina, o jei per brangu tai nepirkite, palaukite metelius kitus kol atpigs keliais eurais, arba atsiras bibliotekose. As nesuprantu kodel reikia skustis, jeigu man kazkas zinau kad yra per brangu as net neziuriu i ta parduotuve ar daigta ar drabuzi. Pagalvokit apie islaidas knygoms isleisti, juk turi buti ir popierius geresnis, ir spalvoti virseliai siais laikais, kieti virseliai. Leiskite ir autoriai uzdirbti. O jei negalite pirkti tai dar kitas pasiulymas - laukite kol atsiras nemokamai parsisiusti internetineje erdveje.

0 Pritariu Nepritariu

Samanta
Gal žinot kada bus antra grėjaus knyga???

0 Pritariu Nepritariu

Inga
Skaitau komentarus ir nesuprantu mano manimu cia reiketu aptarti knyga o ne kalbeti apie degtine ir panasei as turiu visas 50 pilku atspalviu trilogijos dalis man labai patiko laukiau ir sitos knygos jau ipusejau skaityti laukti buvo verta o kas liecia kaina taip pritariu brangu bet gyvename tik karta knygos tikrai ydomios lengvai skaitosi pati istorija labai itraukianti man labai patiko

0 Pritariu Nepritariu

oksana
galėtų el.knygas pardavinėti pigiau, kadangi tam beveik jokių išlaidų nėra, nei popieriaus nei rašalo nesunaudoja...

0 Pritariu Nepritariu

skaitytoja
Jovita, absurdas kad jūs lyginat knygos kaina (net!) 3 buteliais degtinės. Aš jos gyvenime negeriau, kaip kad ir kito alkoholio, ir vistiek manau kad kaina yra didelė. 54 lt už knygą yra nemažai. Nereikia to neigti ir mestis į kraštutinumus su savo tais "palyginimais" - arba žmogus knygas skaito arba nusikaltimus daro. Absurdas.

+1 Pritariu Nepritariu

Jovita
Kaina kaip kaina... Ir valgyti, ir automobiliu važiuoti šiais laikais gali tik tas, kas turi pinigų.:) Knygos kaina nesiekia nė trijų butelių degtinės kainos. Jau geriau skaityti, nei akis užsipylus vaikus šuliny skandinti. Kiekvienam savo.

+6 Pritariu Nepritariu

1-10 11-12

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: